GEYVESPOR

Zorlu Gönderildi..Yeni Hoca Barış Orman…

24 Eylül 2019, Salı, 9:16 | Futbol, Genel, Haberler | 1.067 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor, ligin başlamasına 1 hafta kala şok bir karar ile gönderdiği Ercan Zorlu’nun yerine alt yapı sorumlusu Barış Orman ile anlaştı. Süper Amatör B grubu takımlarından Geyvespor’da sezon öncesi hazırlık maçlarında alınan kötü sonuçlar sonrası Ercan Zorlu ile yollar ayrıldı.Kışlaçayspor ve Karasuspor yenilgisi sonrası toplanan yönetim teknik sorumlu Ercan Zorlu ile yolların ayrılmasına karar verdi. […]

Geyvespor, ligin başlamasına 1 hafta kala şok bir karar ile gönderdiği Ercan Zorlu’nun yerine alt yapı sorumlusu Barış Orman ile anlaştı.

Süper Amatör B grubu takımlarından Geyvespor’da sezon öncesi hazırlık maçlarında alınan kötü sonuçlar sonrası Ercan Zorlu ile yollar ayrıldı.Kışlaçayspor ve Karasuspor yenilgisi sonrası toplanan yönetim teknik sorumlu Ercan Zorlu ile yolların ayrılmasına karar verdi.

Ligin başlamasına da çok az süre kaldığından takıma yabancı bir hoca aramayan yönetim Geyvespor alt yapı sorumlusu Barış Orman ile anlaştı.

Geyvespor kulübünün sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada; takımımızın Teknik Sorumlu görevine, Geyvespor’un menfaatleri ve başarısı için elinden geleni yapacağına emin olduğumuz ve güvendiğimiz altyapı sorumlumuz Barış Orman getirilmiştir. Hocamıza yeni sezonda başarılar dileriz, ifadeleri paylaşıldı.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com