GEYVESPOR

Yönetimden miniklere tablet desteği

6 Ekim 2020, Salı, 9:07 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.044 kez okundu | 0 yorum
Yönetim Kurulu üyelerimiz miniklerin eğitiminde önemli yer tutan ve ihtiyaçları olan tabletlerin dağıtımını yaptı. Kulüp Başkanımız Burak Karacaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Kayaoğlu,Antrenörümüz Cengiz Reis ilk olarak Geyve İlçesi Doğançay Mahallesinde ki “Doğançay Özel Eğitim Uygulama Merkezi” ni ziyaret etti. Okul Müdürü Hasan Şimşek’ e tabletler teslim edildi. Okul Müdürü Şimşek kısa açıklamasında; “Okulumuzda 32 […]

Yönetim Kurulu üyelerimiz miniklerin eğitiminde önemli yer tutan ve ihtiyaçları olan tabletlerin dağıtımını yaptı.

Kulüp Başkanımız Burak Karacaoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Kayaoğlu,Antrenörümüz Cengiz Reis ilk olarak Geyve İlçesi Doğançay Mahallesinde ki “Doğançay Özel Eğitim Uygulama Merkezi” ni ziyaret etti. Okul Müdürü Hasan Şimşek’ e tabletler teslim edildi. Okul Müdürü Şimşek kısa açıklamasında; “Okulumuzda 32 öğrencimiz var ve onlara 12 öğretmen ile yardımcı oluyoruz. İmkanları kısıtlı olanlara destek olanlardan  Allah razı olsun. İmkanlar kısıtlı olunca uzaktan eğitimin yararı olamıyor. Yüz yüze eğitimde sorunlar daha kolay çözülüyor.” Dedi.

Destek olmak üzere yola çıkan heyet daha sonra Alifuatpaşa Mahallesinde ki “Engelliler Ana Okulu” nu ziyaret etti.

Okul Müdürü Zeynep Çelikol kendilerine tablet desteği sağlayan konuklarına teşekkür etti, açıklamasında şunları söyledi;  ” 21 öğrencimiz ve 8 öğretmenimiz var. Bizlere tablet desteği sağlayarak önemli bir ihtiyacımızı karşıladınız. Sizlere teşekkür ederim. iyi ki varsınız.” Açıklamasını yaptı.

Namık CİHAN

 

 


Anahtar Kelimeler: , , ,