GEYVESPOR

Son Maçta Yıkıldık…

5 Mayıs 2013, Pazar, 3:02 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.177 kez okundu | 0 yorum
SON MAÇTA YIKILDIK!!!!!…. Geçen sene süper lige çıktığımızda yüreğimizde oluşan heyecanı bugün Hendek Atatürk stadında Karaaptilerspor karşısında çimlere gömdük. Geyvespor’a beraberliğinde yettiği maçta 78. dakikada Faruk’un gereksiz yerde kırmızı kart görmesi ile oyundan kopan takımımız adeta kendi bastığı dala keserek arka arkaya yediği iki gol ile güzel umutlarla çıktığımız süper lige veda etmiş olduk.  STAT:Hendek […]

SON MAÇTA YIKILDIK!!!!!….

Geçen sene süper lige çıktığımızda yüreğimizde oluşan heyecanı bugün Hendek Atatürk stadında Karaaptilerspor karşısında çimlere gömdük.

Geyvespor’a beraberliğinde yettiği maçta 78. dakikada Faruk’un gereksiz yerde kırmızı kart görmesi ile oyundan kopan takımımız adeta kendi bastığı dala keserek arka arkaya yediği iki gol ile güzel umutlarla çıktığımız süper lige veda etmiş olduk. 

STAT:Hendek Atatürk
HAKEMLER: Erkan ENGİN*** Özcan KILIÇKESER*** Serkan ÖNSAL***

GEYVESPOR: Çoşkun** Gökhan** Ceyhun** Ferdi* Ercan** Engin** Adem** Serdar* (Engin** ) Faruk* Fikret** Gökhan* (Gürkan*) 

KARAAPTİLERSPOR:A.Osman** Tuncay** Atakan** (Ahmet**) Recep** Erkan*** Erol** A.Can** (Saygın**) Rıdvan** Yılmaz** Gökhan** Özkan**

KIRMIZI KART: dak.80 Faruk -Geyvespor

Karşılaşmaya iyi başlayan ekip Karaaptilerspor oldu.Beraberliğin yettiği Geyvespor fazla ileriye çıkmadan oyunu kendi sahasında kabullenince Karaaptilerspor’un akınları art arda gelmeye başladı.Bu akınlar karşısında hızlı çıkan Geyvespor defansına forvet beceriksizliği sayesinde ayak uyduramayınca ilk yarı golsüz berabere kapandı.

2. yarı artık düşecek takımın belli olcağı son 45 dakikaydı..Bu süreç takımları iyice gergin yapmaya yetiyordu.Oyun artık karşılıklı ataklar ile devam ederek futbolcuların bile belkide beraberliğe inandığı bir anda son 78. dakikada Geyvespor’lu Faruk sahneye çıkarak adeta takımını şoka uğrattı.

Bu dakikalarda toparlanamayan Geyvespor 79. dakikada Karaaptiler kalecisi A.Osmanın uzun degajını kovalayan Serkan’ın şık vuruşu ile topu ağlara göndermesiyle bir kez daha yıkıldı.1-0

Karaptilerspor’a Can simidi gelen bu golden sonra oyuna hakim olan Karaptilerspor 88. dakikada kazanılan penaltı ile durumu 2-0 getirerek son 10 dakikada Süper Ligin gülen ekibi oldu.
Erdinç TUNA-Geyvemedya.com