GEYVESPOR

Şampiyonluk Yolunda Kar, Buz Engel Tanımıyor

24 Aralık 2016, Cumartesi, 4:26 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 931 kez okundu | 0 yorum
Şampiyonluk Yolunda Kar, Buz Engel Tanımıyor 1.Amatör Yeşil grubun şampiyonluk yolundaki iddialı ekiplerinden Geyvespor Akçayspor maçına tam gaz hazırlanıyor. Hafta sonu oynayacakları Akçayspor maçı hazrlıklarını kar ve buz kaplı Geyve stadında büyük bir hırsla sürdüren Geyvespor takımı ilk yarıyı galibiyetle kapatarak lidere nefesini hissettirmek istiyor. Yöneticilik yaptığı yıllarda Geyvespor ile şampiyonluk ve süper amatör lig […]

Şampiyonluk Yolunda Kar, Buz Engel Tanımıyor

1.Amatör Yeşil grubun şampiyonluk yolundaki iddialı ekiplerinden Geyvespor Akçayspor maçına tam gaz hazırlanıyor.

Hafta sonu oynayacakları Akçayspor maçı hazrlıklarını kar ve buz kaplı Geyve stadında büyük bir hırsla sürdüren Geyvespor takımı ilk yarıyı galibiyetle kapatarak lidere nefesini hissettirmek istiyor.

Yöneticilik yaptığı yıllarda Geyvespor ile şampiyonluk ve süper amatör lig heyecanı yaşayan Geyvespor’un eski yöneticisi Ayhan Kavafoğlu, Başkan Neşet Çakır ile bir araya gelerek Geyvespor’un yeniden şampiyon olup bir üst ligde mücadele edebilmesi için kolları sıvadı.

Geyvespor sevdalısı ve eski yönetici Kavafoğlu; Geyvespor’u izliyorum, takip ediyorum.Gençlerin mücadelesi takdire şayan.Geyvespor birkaç takviye ile tekrar şampiyon olup süper amatör de yerini alacaktır, dedi.

Geyvespor Başkanı Neşet Çakır; Şampiyonluk parolasıyla çıkacağımız Akçayspor maçıyla ilk yarıyı galibiyetle kapatmak istiyoruz. Futbolcularımız kar ve buz kaplı saha da Geyvespor aşkıyla azimle, heyecanla antremanlarına devam ediyor.İkinci yarı yapacağımız transferlerle ligin tozunu attıracağız. Oynadığımız futbol ile herkesin takdir edeceği takım kuracağız, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Anahtar Kelimeler: ,