GEYVESPOR

ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ TUNA TAN’DAN

20 Mart 2018, Salı, 7:57 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.045 kez okundu | 0 yorum
ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ TUNA TAN’DAN Hendek Yeşilyurtspor galibiyeti ile D grubunu şampiyon olarak Tamamlayan Geyvespor’a TUNA TAN tesislerinden şampiyonluk yemeği verildi. 1.Amatör D grubunu bugün oynanan ve adeta nefesleri kesen Geyvespor Hendek Yeşilyurtspor arasındaki şampiyonluk maçında gülen taraf Geyvespor oldu.Geyvespor’un rakibi Hendek Yeşilyurtspor’u 2-1 mağlup ettiği şampiyonluk maçı sonrası TUN TAN tesisleri tarafından Geyvespor’a şampiyonluk yemeği […]

ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ TUNA TAN’DAN

Hendek Yeşilyurtspor galibiyeti ile D grubunu şampiyon olarak Tamamlayan Geyvespor’a TUNA TAN tesislerinden şampiyonluk yemeği verildi.

1.Amatör D grubunu bugün oynanan ve adeta nefesleri kesen Geyvespor Hendek Yeşilyurtspor arasındaki şampiyonluk maçında gülen taraf Geyvespor oldu.Geyvespor’un rakibi Hendek Yeşilyurtspor’u 2-1 mağlup ettiği şampiyonluk maçı sonrası TUN TAN tesisleri tarafından Geyvespor’a şampiyonluk yemeği verildi.

Yemekte Geyvespor Kulüp Başkanı Erdinç Tuna ile teknik yönetim ve tüm futbolcular hazır bulundu.

Pamukova TUNA TAN Tesisleri Genel Müdürü İlker Tan; “alınan galibiyet sonrası gelen şampiyonluktan ötürü Geyvesporumuzu kutluyoruz. Bu takım tüm Geyve’nin takımı. Herkesin elinden geldiği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım.Bizde Geyvesporumuzun başarısını ödüllendirmek için Geyvespor’a sahip çıkarak şampiyonluk yemeği vermeyi üstümüze borç bildik. Geyvesporumuza Süper Amatör Lig de başarılar diliyoruz, dedi

Futbolcuların bir hayli keyifli olduğu şampiyonluk yemeği sonrası Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, “stresli ve gergin maç sonrası haklı bir galibiyet aldık. Galibiyet sonrası değerli iş adamımız bölgemizin medarı İftarı Tuna Tan tesislerince takımımıza şampiyonluk yemeği ikramında bulunuldu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

Namık CİHAN-geyvemedya.com