GEYVESPOR

ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ.. AMA BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN..

7 Şubat 2018, Çarşamba, 2:13 | Futbol, Genel, Haberler | 866 kez okundu | 0 yorum
ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ.. AMA BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN.. Geyvespor Kulübü Başkanı Erdinç Tuna, şampiyonluk yolunda kalan 5 maçımızın final maçı olduğunu ifade ederek tüm spor severleri bu haftaki Akyazı Pazarköy maçına davet etti. Akyazıakınspor galibiyeti ile maç fazlasıyla liderliğe yükselen Geyvespor, Pazarköyeğitimspor hazırlıklarını sürdürüyor.Geçtimiz hafta maçta sakatlanan Batuhan ve maçın kahramanı kaleci Coşkun’un tedavileri devam ediyor. […]

ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ.. AMA BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN..

Geyvespor Kulübü Başkanı Erdinç Tuna, şampiyonluk yolunda kalan 5 maçımızın final maçı olduğunu ifade ederek tüm spor severleri bu haftaki Akyazı Pazarköy maçına davet etti.

Akyazıakınspor galibiyeti ile maç fazlasıyla liderliğe yükselen Geyvespor, Pazarköyeğitimspor hazırlıklarını sürdürüyor.Geçtimiz hafta maçta sakatlanan Batuhan ve maçın kahramanı kaleci Coşkun’un tedavileri devam ediyor.

Geyvespor için oluşturulan yeni yönetim ile yapılan çalışmalarla başarıyı yakalayan  Kulüp Başkanı Erdinç Tuna; “Geyvespor camiası olarak şu anda 34 puanla lider durumdayız ama biliyoruz ki lider olmak değil Şampiyon olmak istiyoruz.

Bütün takımımla, bütün sporcularımla, yönetimimle birlikte ligin sonunda şampiyon olmak istiyoruz ve inanıyorum ki ALLAH’ın izniyle şampiyon olacağız.Tekrar söylüyorum şampiyonluk zor değil mücadelesini vermek zordur. Benim sporcularımda da  acısı ne olursa olsun dayanacak yürek vardır.

GÖNLÜMÜZ KIRIK

Geyvespor camiası olarak söz verdik, inandık ve emin adımlarla şampiyonluk yolunda ilerliyoruz.

Bize yönetimimiz inandı, hocamız inandı, futbolcularımız, esnafımız inandı, iş adamlarımız inandı.

Sağolsunlar var olsunlar her daim yanımızda oldular.

Ancak, Şuana kadar bu takımı kendi evlatlarımızı trübünde yalnız bırakan bütün futbol severlere hafifte olsa gönlümüz kırıktır.Bundan sonra ki maçlar da taraftarımızı seyircimizi bu şampiyonluğun bir ayağı olmaya, ben Geyvespor’un başkanı olarak davet ediyorum.

Hafta sonu 11.Şubat.2018 Pazar günü saat 13:00 de Geyve şehir stadında oynanacak Geyvespor-Akyazıpazarköyspor maçımıza 12. adam olarak tüm spor severleri bekliyoruz”

ARTIK BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN..


Anahtar Kelimeler: , ,