GEYVESPOR

Miniklerimiz Futbol Şölenine Hazır..

24 Mayıs 2019, Cuma, 11:54 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 971 kez okundu | 0 yorum
Minikler Futbol Şölenine Hazır.. Geyvesporun U-11 minik futbol takımı yarın ilk maçına çıkıyor. İlimiz futbolunun geleceği olan küçüklerde geri sayım başladı.Futbolcu tarlası olarak bilinen ilimiz Sakarya’daki son futbol organizasyonu olan U-11 Ligi, 25 Mayıs Cumartesi günü başlıyor. Geyvespor futbol takımınında minik futbolcularıyla katılacağı ligde hazırlıklar tamamlandı.Son provayı Geyve saygın tesislerinde gerçekleştiren Geyvespor U-11 takımı bölge […]

Minikler Futbol Şölenine Hazır..

Geyvesporun U-11 minik futbol takımı yarın ilk maçına çıkıyor.

İlimiz futbolunun geleceği olan küçüklerde geri sayım başladı.Futbolcu tarlası olarak bilinen ilimiz Sakarya’daki son futbol organizasyonu olan U-11 Ligi, 25 Mayıs Cumartesi günü başlıyor.

Geyvespor futbol takımınında minik futbolcularıyla katılacağı ligde hazırlıklar tamamlandı.Son provayı Geyve saygın tesislerinde gerçekleştiren Geyvespor U-11 takımı bölge takımları Taraklıspor, Kemaliyespor ve Pamukovaspor unda katılımıyla yaptığı hazırlık maçlarında keyifli futboluyla izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı.

Özellikle Erdinç Tuna’nın kulüp başkanlığına gelmesinden sonra gözle görünen bir değişiklik yaşayan Geyvespor, yaptığı alt yapı çalışmalarıyla ilçedeki öğrenciler ile ailelerin uğrak noktası oluyor.Geyvesporun alt yapı sorumluluğunu Beden Eğitimi öğretmeni Barış Orman yapıyor.

5 Grupta toplam 35 takımın mücadele vereceği U-11 Ligi şölen havasında geçecek. Tamamen futbolun altyapısı niteliği taşıyan ekiplerin ter dökeceği Ligdeki maçların özellikle ailelerden büyük ilgi göreceği tahmin ediliyor.

Geyvespor U-11 takımı grupta ilk maçında 25 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 16:00 da Erenlerspor U-11 takımıyla Erenler Sentetik sahasında karşılaşacak.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com