GEYVESPOR

KARAPEKMEZ’DEN GALİBİYET JESTİ.

5 Mart 2018, Pazartesi, 9:29 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler, Video Galeri | 1.118 kez okundu | 0 yorum
KARAPEKMEZ’DEN GALİBİYET JESTİ. 1.Amatör D grubunda şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Geyvespor’a zorlu Sakaryacaddespor maçı sonrası sonrası ilçemiz esnaflarından İsmail Karatoprak tarafından galibiyet yemeği verildi. Geyvespor’un şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediği D grubunda Geyveli iş adamları ve esnaflarda Geyvespor’a sahip çıkmaya devam ediyor. Geyveli esnaflardan İsmail Karapekmez 4-2 lik Sakaryacaddespor galibiyeti sonrası Geyvespor’lu futbolculara Serdivan […]

KARAPEKMEZ’DEN GALİBİYET JESTİ.

1.Amatör D grubunda şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Geyvespor’a zorlu Sakaryacaddespor maçı sonrası sonrası ilçemiz esnaflarından İsmail Karatoprak tarafından galibiyet yemeği verildi.

Geyvespor’un şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlediği D grubunda Geyveli iş adamları ve esnaflarda Geyvespor’a sahip çıkmaya devam ediyor. Geyveli esnaflardan İsmail Karapekmez 4-2 lik Sakaryacaddespor galibiyeti sonrası Geyvespor’lu futbolculara Serdivan Tuna Tan tesislerinde yemek ikramında bulundu.

Galibiyet yemeğinde futbolcularla birlikte olan İsmail Karapekmez; “alınan galibiyetten ötürü Geyvesporumuzu kutluyoruz. Herkesin elinden geldiği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım.Bizde Geyvesporumuzun yakaladığı bu başarıyı ödüllendirmek için Geyvespor’a sahip çıkarak galibiyet yemeği vermeyi üstümüze borç bildik. Bundan sonrada Geyvesporumuzun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Futbolcuların bir hayli keyifli olduğu galibiyet yemeği sonrası Geyvespor Teknik direktörü Cengiz Reis “Oynadığımız güzel oyunla haklı bir galibiyet aldık. Galibiyet sonrası Değerli esnaflarımızdan İsmail Karapekmez takımıza jest yaparak galibiyet yemeği ikramında bulundu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

Burak Berkay Sevim-Geyvemedya.com