GEYVESPOR

Geyvespor’un Minikleri Hazırlık Maçlarına Başladı

28 Şubat 2019, Perşembe, 10:50 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler, Video Galeri | 748 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’un Minikleri Hazırlık Maçlarına Başladı. Geçtiğimiz yaz sezonu büyük coşku ile eğitimine başlayan Geyvespor alt yapı okulunun minikleri hazırlık maçlarına başladı. Geyvespor’un başına Erdinç Tuna’nın geçmesinin ardından büyük atılım yaşayan Geyvespor ilk meyvelerini de vermeye başladı. Beden Eğitimi öğretmeni Barış Ormanın nezaretinde Yaklaşık 120 öğrencinin olduğu Geyvespor alt yapı okulunda öğrencilere hem sporsal anlamda bir […]

Geyvespor’un Minikleri Hazırlık Maçlarına Başladı.

Geçtiğimiz yaz sezonu büyük coşku ile eğitimine başlayan Geyvespor alt yapı okulunun minikleri hazırlık maçlarına başladı.

Geyvespor’un başına Erdinç Tuna’nın geçmesinin ardından büyük atılım yaşayan Geyvespor ilk meyvelerini de vermeye başladı. Beden Eğitimi öğretmeni Barış Ormanın nezaretinde Yaklaşık 120 öğrencinin olduğu Geyvespor alt yapı okulunda öğrencilere hem sporsal anlamda bir etkinlik hem de davranış bilimleri konusunda eğitim verilmeye çalışılıyor.

Bu kapsamda bu sezon 2005 ve 2006 doğumlu öğrenciler ile ilk kez U-14 ligine katılan Geyvespor 15 Mart’ta başlayacak olan U-13 ligi içinde hazırlık maçlarına devam ediyor.2009 lular çıkılan ilk maçta TEKspor’a 3-1 mağlup olan minikler, 2008 lu grup ile çıktıkları maçta ise Tekspor ile 0-0 berabere kaldı.

Geyvespor alt yapı sorumlusu Beden Eğitimi Öğretmeni Barış orman; 2008 Takımımızla bugün Tekspor’un konuğu olduk. Maç içerisinde paslı oyun anlayışımızdan bazen küçük de olsa pırıltılar gördük fakat hala istediğim oyundan çok uzağız. Bazen şişirmek zorunda kaldık. Özellikle çocukların hırsından memnunum.Maç oynadıkça tecrübeleneceğiz.Bizi misafir eden değerli meslektaşım Naim hocamıza ve Tekspor Ailesi ile Geyvespor için büyük şans olan Erdinç Tuna Başkanımıza teşekkür ederiz..

Namık CİHAN-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: ,