GEYVESPOR

Geyvespor’un Gençleri  Moral Depoluyor

22 Kasım 2017, Çarşamba, 7:25 | Futbol, Genel, Haberler | 950 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor’un Gençleri  Moral Depoluyor Geyvespor’un gençleri antrenman sonrası tatlı ziyafetinde bir araya geldi. Hafta içinde antrenör ile birlikte 4 futbolcusundan ayrılan Geyvespor, gençlerden kurulu kadrosuyla hafta sonu oynayacağı Sakaryacaddespor maçına hazırlanıyor. Amatör liglerin yetenekli oyuncusu Cengiz Reis ile anlaşan Geyvespor gençlerden kurulu kadrosuyla ilk antrenmanına gerçekleştirdi.Geyve şehir stadında gece yapılan antrenman sonrası Geyvespor’lu futbolculara tatlı […]

Geyvespor’un Gençleri  Moral Depoluyor

Geyvespor’un gençleri antrenman sonrası tatlı ziyafetinde bir araya geldi.

Hafta içinde antrenör ile birlikte 4 futbolcusundan ayrılan Geyvespor, gençlerden kurulu kadrosuyla hafta sonu oynayacağı Sakaryacaddespor maçına hazırlanıyor.

Amatör liglerin yetenekli oyuncusu Cengiz Reis ile anlaşan Geyvespor gençlerden kurulu kadrosuyla ilk antrenmanına gerçekleştirdi.Geyve şehir stadında gece yapılan antrenman sonrası Geyvespor’lu futbolculara tatlı ikramı yapıldı.

Can Pastanesinde Geyvespor yönetim kurulu üyesi Ömer Yılmaz tarafından verilen ziyafete takımın çiçeği burnunda hocası Cengiz Reis ile kulüp başkanı Erdinç Tuna’da katıldı.Tatlı ikramı sonrası futbolcular ile yeni antrenör Cengiz Reis’in keyifli sohbeti gözlerden kaçmadı.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna; gençlerimiz ile birlikte yeni teknik direktörümüzün de katılımıyla keyifli bir ortamda sohbet ettik. Geçtiğimiz hafta sonu yaşanan moral bozukluğunu üzerimizden atmaya çalışıyoruz. Sporcularımıza  tatlı ikramını düşündük. Bir hayli de güzel oldu. Bize de iyi bir moral oldu. Gençlerimize bu haftaki maç içinde başarılar diliyorum dedi.

Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , ,