GEYVESPOR

Geyvesporu Zor Günler Bekliyor

4 Kasım 2019, Pazartesi, 10:33 | Futbol, Genel, Haberler | 802 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPORU ZOR GÜNLER BEKLİYOR Geyvespor, iyi oynadığı maçta öne geçmesine rağmen yakaladığı pozisyonları hoyratça harcayınca Kazımiyespor deplasmanından 2-1 mağlup ayrıldı. Geyvespor ligin 6. Haftasında Kazımiyespor deplasmanında aldığı 2-1 mağlubiyetle Karasuyalıspor ile birlikte ligin dibine demir attı.Geyvespor’u önümüzdeki süreçte zor maçlar bekliyor. Maçın ilk yarısında Geyvespor etkiliydi.Geyvespor 28. Dakikada Salih’in attığı gol ile 1-0 öne geçti.İlerleyen […]

GEYVESPORU ZOR GÜNLER BEKLİYOR

Geyvespor, iyi oynadığı maçta öne geçmesine rağmen yakaladığı pozisyonları hoyratça harcayınca Kazımiyespor deplasmanından 2-1 mağlup ayrıldı.

Geyvespor ligin 6. Haftasında Kazımiyespor deplasmanında aldığı 2-1 mağlubiyetle Karasuyalıspor ile birlikte ligin dibine demir attı.Geyvespor’u önümüzdeki süreçte zor maçlar bekliyor.

Maçın ilk yarısında Geyvespor etkiliydi.Geyvespor 28. Dakikada Salih’in attığı gol ile 1-0 öne geçti.İlerleyen dakikalarda Geyvespor mutlak gol pozisyonlarından yararlanamazken maçın 34. Dakikasında Kazımiyespor da Davut kırmızı kartla oyun dışına alındı.İlk yarı 1-0 sona erdi.

Rakibin 10 kişi kalması ile her şey Geyvespor’un lehine giderken, Kazımiyespor 54. Dakikada Bahadır ile beraberliği yakaladı.Karşılıklı atakların geliştiği ve Geyvespor’un yine mutlak gol pozisyonlarından yararlanamadığı dakikalarda Kazımiyespor 60. Dakikada Onurun attığı gol ile 2-1 lik üstünlüğü yakaladı.Mutlak puana ihtiyacı olan Geyvespor bu dakikadan sonra yakaladığı pozisyonları gole çeviremezken,  maçın 75. Dakikasında Eyyüp’ün kırmızı kart görmesiyle oyundan iyice düştü.

Maçın ilerleyen dakikalarında başka gol olmayınca Kazimiyespor 2-1 galibiyetle sahadan ayrılarak haftayı üç puanla kapatan taraf oldu.Bu sonuçla Geyvespor, Karasuyalıspor’la  birlikte 3 er puanla ligin dibine demir atarken önümüzdeki maçların hesaplarını yapmaya başladı.

Hakemler: Bilal İnci, Cem Harman, Bedirhan Gökdemir

Stad: Kazimiye

Kazimiyespor: Aykut, Davut(K.K), Bülent, Bahadır, Birol, Uğur, Ali, Emre, Onur, Kemal, Kadir

Antrenör: Ferhan Güler

Geyvespor: Oğuzkaan, Okan, Kadir, Adem, Batuhan, Bahadır, İsmail, Erhan, Hasan, Eyyüp(K.K), Salih

Antrenör: Barış Orman

Goller: Dk. 54 Bahadır, Dk. 60 Onur (Kazimiyespor), Dk. 28 Salih (Geyvespor)

Kırmızı Kart: Davut(Kazimiyespor), Eyyüp(Geyvespor)