GEYVESPOR

Geyvespor’dan Kaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

19 Nisan 2019, Cuma, 11:22 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 795 kez okundu | 0 yorum
HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Belediye Başkanı seçilen Murat Kaya’ya hayırlı olsun ziyareti düzenledi. Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna; Geyvespor yönetim kurulu üyelerimizle halkın büyük teveccühü ile 3. Dönem belediye başkanlığına yeniden seçilen Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya’yı makamında ziyaret ettik.Geyvespor camiasının başında olduğumuz […]

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Belediye Başkanı seçilen Murat Kaya’ya hayırlı olsun ziyareti düzenledi.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna; Geyvespor yönetim kurulu üyelerimizle halkın büyük teveccühü ile 3. Dönem belediye başkanlığına yeniden seçilen Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya’yı makamında ziyaret ettik.Geyvespor camiasının başında olduğumuz 2 yıl süresince her daim yanımızda olan Başkanımıza 3. Dönem belediye başkanlığına layık görülmesinden dolayı tebrik ederek başarı dileklerimizi sunduk.

Geyvespor’un gençlerimizin sporsal faaliyetleri ile ilçemizin tanıtılmasında başka bir marka olduğunu ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Yeni dönem çalışmalarınızda Geyvespor’u artık bir üst ligde görmek istiyoruz. Camianın başarısı için şehrimizin iş adamları ve esnaflarıyla Geyvespor’a sonuna kadar destek olmaya devam edeceğiz, dedi.

Ziyaretin sonunda Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna Tarafından Başkan Murat Kaya’ya kendi döneminde yapılan ve Bölgenin iz bırakan eserlerinden olan Geyve Yöresel ile ilçemizin markası olan GEYVA yazılı forma ve Geyvespor amblemli atkı hediye edildi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

Anahtar Kelimeler: , ,