GEYVESPOR

Geyvespor’dan Başkan Kaya’ya Ziyaret

6 Temmuz 2017, Perşembe, 12:04 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 943 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor yönetim kurulu üyeleri Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti. ATKI ve FLAMALI TEŞEKKÜR Geyvespor’da geçtiğimiz haftalarda yapılan olağanüstü kongre sonrası başkanlığa seçilen Erdinç Tuna ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti. Geyvespor Kulüp Başkanı Erdinç Tuna, Belediye Başkanı Kaya’yı ziyaretinde, Geyvespor için başarıya odaklanmış yeni yönetimimiz ile hep birlikte […]

Geyvespor yönetim kurulu üyeleri Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti.

ATKI ve FLAMALI TEŞEKKÜR

Geyvespor’da geçtiğimiz haftalarda yapılan olağanüstü kongre sonrası başkanlığa seçilen Erdinç Tuna ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Geyvespor Kulüp Başkanı Erdinç Tuna, Belediye Başkanı Kaya’yı ziyaretinde, Geyvespor için başarıya odaklanmış yeni yönetimimiz ile hep birlikte çıktığımız yeni dönemde, geçmişte yaptığınız destekler ile gelecek dönemde yapacağınızdan hiç şüphe duymadığımız desteklerinizden dolayı şahsım ve Geyvespor camiası adına teşekkür ediyorum, dedi.

Başkan Tuna konuşmasının sonunda Başkan Kaya’ya çiçek buketi ile Geyvespor logolu atkı ve flama hediye etti.

SOSYAL TESİS MÜJDESİ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, çiçeği burnunda Geyvespor yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederken Geyvespor camiasının en büyük sorunlarından bir tanesi olan Sosyal Tesis müjdesini de Geyvespor yönetimi ile paylaştı. Başkan Kaya, yeni yönetimin kısa zamandaki çalışmalarının kendilerini son derece memnun ettiğini ifade ederek Kapalı spor salonu önündeki alana Geyvespor kulübünün sosyal tesisleri yapılması için gerekli çalışmaların başlayacağını ifade etti.

KAYNAK: http://geyvemedya.com/geyvespordan-baskan-kayaya-ziyaret/