GEYVESPOR

Geyvespor’da Yeni Sezon, Yeni Heyecan

21 Mayıs 2018, Pazartesi, 11:30 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.103 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR DA YENİ SEZON YENİ HEYECAN Geçtiğimiz sezon büyük başarı göstererek Süper Amatör Ligine çıkan Geyvespor’da yeniden başkanlığa seçilen Erdinç Tuna, yeni yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. Geyvespor futbol takımı 4 Mayıs’ta gerçekleştirdiği kongre sonrası yeni yönetimiyle iftar programında bir araya geldi. Geyve Yıldız Lokantasında olağan genel kurulu sonrası gerçekleştirilen iftarlı ilk toplantıda önemli mesajlar veren […]

GEYVESPOR DA YENİ SEZON YENİ HEYECAN

Geçtiğimiz sezon büyük başarı göstererek Süper Amatör Ligine çıkan Geyvespor’da yeniden başkanlığa seçilen Erdinç Tuna, yeni yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Geyvespor futbol takımı 4 Mayıs’ta gerçekleştirdiği kongre sonrası yeni yönetimiyle iftar programında bir araya geldi.
Geyve Yıldız Lokantasında olağan genel kurulu sonrası gerçekleştirilen iftarlı ilk toplantıda önemli mesajlar veren Başkan Tuna, Geyvespor’a bugüne kadar hizmet verenlere teşekkür ederek söze başladı. Tuna; “Geyvespor’un yabancısı değiliz. Genç ve içi spor sevgisi taşıyan arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz güçlü Geyvespor imajı ile geçen sezonki başarımızı taçlandırmak istiyoruz dedi.

Eski Yönetime Teşekkür

Sakarya 1.Amatör Futbol Liginin son haftasında Geyve tarihinde daha önceleri görülmeyen bir taraftarımızın desteğiyle nefesleri kesen bir maç sonrası şampiyon olduklarını ifade eden Başkan Tuna; Geyvespor’da genç ve spor sevdalısı arkadaşlarımız ile oluşturduğumuz geçen seneki yönetimle yakaladığımız bu sinerjiyi başarıya dönüştürmüş olup tüm Geyve ile paylaştık.Bu bağlamda eski yönetimimize , futbolcularımıza Geyveli esnafımıza, iş adamlarımıza ve bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkür ediyorum.

Yeni Dönem Yeni heyecan

Geyvespor olarak 10 sene sonra şampiyonluğu yeniden tadarak süper amatör ligine çıktıklarını belirten başkan Tuna; Şimdi sizlerle yeni bir döneme başlıyoruz inşallah. Çıktığımız Süper amatör liginde kalıcı olabilmek en büyük arzumuz olacaktır.İşimizin zorluğunu biliyoruz. Ama genç ve çalışkan yeni yönetimimiz ile niyetimizin halis olduğu bilinciyle bu işi de başaracağımızdan hiç şüphe duymuyorum, dedi

Yeni Stad Özlemi

Maalesef 50 bin nüfusu ile şampiyon bir takıma yakışmayan Sakarya’nın en kötü sahasında maçlarını oynayarak şampiyon olduklarını söyleyen Başkan Erdinç Tuna,Diğer ilçelere gidiyoruz, kıskanmıyoruz ama imreniyoruz. İlçemize gelen takımlar karşısında mahçup duruma düşüyoruz.Sayın Belediye Başkanımızın girişimleriyle yeni sahamız ile alakalı çalışmalar devam ediyor. Sanayi sitesine gelmeden eski adıyla Sarıgazi merası denilen yaklaşık 100 dönümlük arazi mera vasfından çıkarılarak Gençlik ve spor bakanlığına devredildi.

Ancak yeni stadın sezona yetişmeyeceğinden malesef bu sezonda maçlarımızı eski sahamızda oynayacağız.

Yeni Stad Geyvesporun Miladı Olacak

Başkan Tuna; İnşallah Geyvespor camiası olarak yeni stadımız tamamlandığında bu ilçenin gençlerine yakışan, alt yapısıyla çoçuklarımıza ilham olacak bir stad ile Geyvespor sevdalılığını bir çığ gibi büyütürüz.Yetkililerimizin stad projesi için çalışmalarını takip ediyoruz.İnşallah müjdeli haberlerini tüm Geyveliler adına bekliyoruz, dedi.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna konuşmasının sonunda;Bizler geçtiğimiz sezon önce niyet ettik sonra azim ettik. Başarının anahtarının azim olduğunu bir kez daha görmüş olduk.Yürekten İnanıyorum ki Önümüzdeki sezon Geyvespor’un adı yine çok konuşulacak. Ramazan ayının ilk günlerinde halis niyetimizle genç ve yüreğinde spor sevgisi taşıyan siz değerli arkadaşlarımla güzel bir yola çıktık. Değer bildiğimiz büyüklerimizin, esnaflarımızın ve iş adamlarımızın destekleriyle çıktığımız bu yolda Rabbim bizleri muvaffak eylesin..
Bu şehrin takımı Geyvespor “Her şeyin en güzeline, en iyisine layıktır. dedi

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

GEYVESPOR YÖNETİM KURULU
 
S.NO ADI ve SOYADI MESLEĞİ
1 Erdinç TUNA KAMU ÇALIŞANI
2 Murat YILDIZ ESNAF
3 CemiL KÜLTE ESNAF
4 Ömer KAYAOĞLU ESNAF
5 Ali DEMİR ESNAF
6 İlyas ÖZDEMİR ÖZEL SEKTÖR
7 Emre UYSAL ESNAF
8 Fehmi YILDIZ ESNAF
9 Yunus Emre GÜNGÖR ESNAF
10 Tugay GÜNGÖR ESNAF
11 Erkan HAMMAZ ESNAF
12 Yasin ÇETİNKAYA ESNAF
13 Kenan TUNA AVUKAT
14 Yasin ÇAKMAK ESNAF
15 Fatih PEHLİVAN ESNAF
16 Fehmi UYSAL ESNAF
17 S.Emre ÖZDEMİR ESNAF
18 Ünsal ERGÜN ESNAF
19 Burak KARACAOĞLU ESNAF
20 İsmet KARACAN ESNAF
21 İbrahim POYRAZ ESNAF
22 Hasan DOĞRU KAMU ÇALIŞANI
23 İsmail KARA ESNAF
24 Ünal DEMİR ESNAF
25 Emre TINAR ESNAF
26 Reyhan ŞAHİN ESNAF
27 Mahmut Selçuk GÜNGÖR ÖZEL SEKTÖR
28 Sinan KAYA ESNAF
29 İdris KIRÇIL ESNAF
30 Hüsamettin ÇAĞLAR KAMU ÇALIŞANI
31 Yasin ÇOLAK ESNAF
32 Uğur MERT ESNAF
33 Adem TOP KAMU ÇALIŞANI
34 Semih BERİ KAMU ÇALIŞANI