GEYVESPOR

Geyvespor Yeni Sezonu Açtı

27 Eylül 2014, Cumartesi, 10:52 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.298 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Yeni Sezonu Açtı Geyvespor yeni sezona merhaba dedi.. Sakarya 1. Amatör Futbol Liginde  mücadele edecek olan Geyvespor  yeni sezonu  Kulüb Başkanı Neşet Çakır, Jandarma Bölük Komutanıı Üsteğmen Raşit Gökhan CİVEK, İlçe Gençlik Spor Müdürü Yusuf Yıldız, Harb İş Futbol Takımı  ve yönetim kurulu üyeleri ile taraftarların da katılımıyla düzenlenen törenle açtı. BAŞARIYI YAKALAMAK İSTİYORUZ Kurban […]

Geyvespor Yeni Sezonu Açtı

Geyvespor yeni sezona merhaba dedi..

Sakarya 1. Amatör Futbol Liginde  mücadele edecek olan Geyvespor  yeni sezonu  Kulüb Başkanı Neşet Çakır, Jandarma Bölük Komutanıı Üsteğmen Raşit Gökhan CİVEK, İlçe Gençlik Spor Müdürü Yusuf Yıldız, Harb İş Futbol Takımı  ve yönetim kurulu üyeleri ile taraftarların da katılımıyla düzenlenen törenle açtı.

BAŞARIYI YAKALAMAK İSTİYORUZ

Kurban kesiminde sonra  bir konuşma yapan Başkan Neşet Çakır ;amatör sporları yerel yönetimlerin ciddi destek vermeleri gerektiğini, Geyve’de futboldan başka tüm amatör branşlarda da başarıyı yakalamak azminde olduklarını söyledi.

SPOR İLE UYUŞTURUCUYU YENELİM

Gençlerimizi uyuşturucu illetinden kurtarabilmek için sporsal alanda yapacağımız tüm çalışmalara Geyvelilerden destek bekleyen Çakır; Geyveli amatör sporcuların elinden tutmamız gerekiyor ki onları yetiştirebilelim. Uyuşturucu ile olan mücadelemizde Gençlerimizi bu beladan uzat tutmak için de spora önem vermeliyiz. Ancak amatör sporda sadece yerel yönetimlerin katkısının yetmeyeceğinin de altını çizen Çakır; tüm Geyve halkının takımına ve amatör spora sahip çıkmasını, ancak bu şekilde Geyveli sporcuların çıkabileceğini, amatör sporcular yetiştirmek için de her kesimin Geyvespora destek vermesini istiyoruz dedi.

EMEKLERİMİZİN BOŞA GİTMESİNİ İSTEMİYORUZ

Geyvespor Antrenörü Fikret Avcı; Geyvespor olarak güzel bir dönem yakaladıklarını ve alt yapıdan kazandığımız oyuncularımıza destek olarak ilave transfer ettiğimiz  oyuncularımız ile yeni sezonda mücadele mücadele edeceğiz dedi.

Avcı; gençlerimiz ile yaptığımız çalışmalarda belli bir noktaya geldiklerini belirterek Yerel yönetim ve Geyvedeki  STK kuruluşlarıyla birlikte Geyvenin ileri gelenleri ve esnafıyla  Geyvespora sahip çıkılması gerektiğini belirterek, bu yıl emeklerinin boşa gitmemesi için var gücümüzle çalışacağız dedi.

Geyvespor futbol takımı açılış töreni sonrası misafir ekip Harb-iş Tankspor ile yaptığı mücadele 0-0 golsüz sonuçlandı. 2014–2015 Futbol sezonunda Geyvespor’un fikstürü belli oldu. 1.Amatör C grubunda mücadele edecek olan temsilcimizin ilk maçında Taraklıspor ile karşılaşacak.

KAYNAK:Geyvemedya.com

 

10698271_858934937452973_347980989_o