GEYVESPOR

Geyvespor sevdalıları Didim’de Buluştu.

18 Eylül 2018, Salı, 7:33 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.002 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor sevdalıları Didim’de Buluştu. Geyvespor’un duayen isimleri Didim’de bir araya geldi. Geyvespor’un efsane kadrosuyla mücadele ettiği 1975 ve 80 li yıllar arası futbolculuğu ve kişiliği ile Geyve’de gönülleri fetheden Deniz Verdioğlu ile  Geyvespor’un kuruluşundan bugünlere emektarı olan futbol duayeni Faik Şenol Didim’de bir araya geldi. Geyvespor camiasının değerleri olan ikili Didim’de futbol dolu heyecanlı eski […]

Geyvespor sevdalıları Didim’de Buluştu.

Geyvespor’un duayen isimleri Didim’de bir araya geldi.

Geyvespor’un efsane kadrosuyla mücadele ettiği 1975 ve 80 li yıllar arası futbolculuğu ve kişiliği ile Geyve’de gönülleri fetheden Deniz Verdioğlu ile  Geyvespor’un kuruluşundan bugünlere emektarı olan futbol duayeni Faik Şenol Didim’de bir araya geldi.

Geyvespor camiasının değerleri olan ikili Didim’de futbol dolu heyecanlı eski günlerin hasbihalini yapıp hatıra fotoğrafı çektirdi.

Didim’de Geyve ve Geyvespor sevdalılığı ile yaşamına devam eden Deniz Verdioğlu, yıllar sonra Faik abimle bir araya geldik. Üzerimizde büyük emeği olan değerli abimizi burada ağırlamaktan gurur duydum. Geyve’ye ve Geyvespor camiasına selamlarımı yolluyorum dedi.

Geyvespor camiasının saygın ismi Faik Şenol; Didim’de Deniz Verdioğlu’nun misafiri olduk. Zamanında gençlerin ve Geyvespor camiasının örnek ismi ile yıllar Deniz kardeşim ile eski günleri yad ettik.Misapirverliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

O DÖNEMLERDE GEYVESPOR