GEYVESPOR

GEYVESPOR Şampiyonluk Kupasını Aldı…

1 Nisan 2018, Pazar, 9:54 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.020 kez okundu | 0 yorum
Şampiyonluk Kupasını Aldılar… Geyvespor Futbol Takımı,  ” Tuna Tan Tesisi ” nde düzenlenen bir törenle şampiyonluk kupasını aldı. Düzenlenen kahvaltılı toplantıya; Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Sakarya ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ) Başkanı Yaşar Zımba, ASKF Başkan Yardımcısı Mustafa Yavuz ve Yön. Kur. […]

Şampiyonluk Kupasını Aldılar…

Geyvespor Futbol Takımı,  ” Tuna Tan Tesisi ” nde düzenlenen bir törenle şampiyonluk kupasını aldı.

Düzenlenen kahvaltılı toplantıya; Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya Gençlik Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Sakarya ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ) Başkanı Yaşar Zımba, ASKF Başkan Yardımcısı Mustafa Yavuz ve Yön. Kur. Üyeleri, Adapazarı Gençlik Spor Müdürü Yavuz Salman, Sakarya Halk Oyunları İl Temsilcisi ve ASKF Genel sekreteri Neşet Çakır, Sakarya Futbol İl Temsilcisi Tezcan demir, Geyve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçe Gençlik Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu, Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, Geyve Spor Futbol Takımı sporcuları katıldı.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna konuşmasında kendilerine desteklerini esirgemeyen kişi ve kuruluşlara teşekkür etti ve  şampiyon olan takımını kutladı.

Geyvesporlu Futbolcuların şampiyonluk madalyaları, programa katılan konuklar tarafından verildi. Şampiyonluk Kupasını ASKF Bşk. Yaşar Zımba ve Konukların elinden alan Geyvesporlu Futbolcuların sevinçleri görülmeye değerdi.

Geyvespor Kulübü Başkanı Erdinç Tuna program sonunda ki açıklamasında şunları söyledi: ” Geyvesporlu Futbolcularımıza bizlere bu onuru yaşattıkları için teşekkür ederim. Geyve’nin spor sever halkının özlediği ve hak ettiği bu sevinci yaşattığımız için de ayrıca hepimiz mutluyuz. Yola çıktığımız ilk günden kupayı aldığımız bu güne kadar hep yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen dostlarımıza da yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım ve şahsım adına şükranlarımız sunarım. İnanıyorum ki yeni yolumuzda da yanımızda olacaklardır.”

KAYNAK-Geyvemedya.com