GEYVESPOR

Geyvespor Maçına Kar Engeli…

20 Ocak 2015, Salı, 9:05 | Futbol, Genel, Haberler | 1.037 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Maçına Kar Engeli…   Geyve İlçe Stadında oynanması gereken; Geyvespor – Akyazı. Alaağaçspor Maçı ertelendi. Mehmet Akıncık – Enes Can Orhan – Batuhan Güz hakem üçlüsü, saha zemini kontrol ederek karar verdi. Hakem Akıncı, beraberinde diğer hakemler ile maçın oynanacağı sahanın değişik yerlerinde yere top atarak sekme denemeleri yaptı. Hakem üçlüsü daha sonra yaptıkları […]

Geyvespor Maçına Kar Engeli…

 

Geyve İlçe Stadında oynanması gereken; Geyvespor – Akyazı. Alaağaçspor Maçı ertelendi.

Mehmet Akıncık – Enes Can Orhan – Batuhan Güz hakem üçlüsü, saha zemini kontrol ederek karar verdi. Hakem Akıncı, beraberinde diğer hakemler ile maçın oynanacağı sahanın değişik yerlerinde yere top atarak sekme denemeleri yaptı.

Hakem üçlüsü daha sonra yaptıkları toplantı sonrası, her iki takımı da orta sahada topladı ve kimlik kontrolleri yaparak verdikleri kararı açıkladı; zeminin kötü olması ve rakibin de saha zemininden memnun olmamasını göz önünde bulundurarak maçı ertelediklerini açıkladı.

Geyvesporlu futbolcular ve Başkan Neşet Çakır verilen kararı beğenmediklerini ve oynamak istediklerini açıkladı fakat sonuç değişmedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com