GEYVESPOR

Geyvespor Hazırlık Maçlarına Devam Ediyor..

6 Mayıs 2013, Pazartesi, 10:41 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.372 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Hazırlık Maçlarına Devam Ediyor.. Geyvespor hazırlık maçlarına devam ediyor.. Geyvespor – Pamukova Akhisarspor = 3 – 6 Geyvespor pazar günü kendi evinde yaptığı hazırlık maçında 2.amatör küme takımlarından Pamukova Akhisarspor’a boyun eğdi. Geyvespor’un gollerini Hakan(2) ve Recep attı. Geyvesporun Abisi Gökhan HOca liglerin başlamasına az bir zaman kala  takımımızdaki son durumu yazdı.. Alınan bu […]

Geyvespor Hazırlık Maçlarına Devam Ediyor..

Geyvespor hazırlık maçlarına devam ediyor..

Geyvespor – Pamukova Akhisarspor = 3 – 6

Geyvespor pazar günü kendi evinde yaptığı hazırlık maçında 2.amatör küme takımlarından Pamukova Akhisarspor’a boyun eğdi. Geyvespor’un gollerini Hakan(2) ve Recep attı.

gokhankGeyvesporun Abisi Gökhan HOca liglerin başlamasına az bir zaman kala  takımımızdaki son durumu yazdı..

Alınan bu mağlubiyette kendi kendimize bir takım sorular sormamız gerekiyor.

Öncelikle Geyvespor kendi evinde neden yarım düzine gol yedi?

Geyvespor da işler neden ters gitmeye başladı?

Bunun gibi soruları artırabiliriz. Her kötü olaydan bir ders çıkarmak gerek.

Geyvespor’un da bu mağlubiyetinden bir ders çıkarması gerekiyor. Öncelikle Geyvespor’un acilen kaleci problemini çözmesi gerek. Kaleci Enes tecrübesiz olduğundan yediği hatalı goller hem kendinin hem de takımın motivasyonunu olumsuz etkiliyor. Ayrıca defans kurgusunun bir an önce oturması gerek.

Gençlerin maç ve atmosfer deneyimi az. Oyun içerisinde yenik duruma düşünce çabuk oyundan kopuyorlar. Bunları bir an önce aşmaları gerekiyor. Liglerin başlamasına 15 günlük bir süre kalması sebebi ile Fikret Hocanın bir an önce gerekli önlemleri alması gerek.

Gençler… Geyve size güvendi ne olur onların yüzünü kara çıkarmayın. Bu mağlubiyet bir ders olsun ve inşallah 2.amatörde namağlup şampiyon olalım, benim tek temennim bu.

Haber:Gökhan KILIÇ

Foto:Namık CİHAN