GEYVESPOR

Geyvespor, Harb-iş spor maçına Hazır

20 Ekim 2018, Cumartesi, 9:17 | Futbol, Genel, Haberler | 709 kez okundu | 0 yorum
GEYVESPOR DA KEYİFLER YERİNDE Geyvespor, Harb-işspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı. Süper Amatör ligi A grubunun 4. Haftasında Harb-işspor ile karşılaşacak olan Geyvespor, teknik direktör Murat Yıldırım nezaretinde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamladı. Yaklaşık 2 saat süren ve açma germe ile başlayan idman pas ve taktik çalışması ile sona erdi.Bir hayli keyifli geçen idmana […]

GEYVESPOR DA KEYİFLER YERİNDE

Geyvespor, Harb-işspor maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Süper Amatör ligi A grubunun 4. Haftasında Harb-işspor ile karşılaşacak olan Geyvespor, teknik direktör Murat Yıldırım nezaretinde yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamladı.

Yaklaşık 2 saat süren ve açma germe ile başlayan idman pas ve taktik çalışması ile sona erdi.Bir hayli keyifli geçen idmana sakat futbolcular Sezer ve Mehmet katılmadı.

Antrenman sonrası Geyvespor taraftarlarından Kadir Tufan ve Emre Kaya futbolculara baklava ikramında bulunurken, Recep usta Lokantasıda yemek ikramında bulundu.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna;Ligin sonuna kadar sürecek bu yarışta kaybetmemek çok önemli. Geyvespor BAL hedefiyle kaliteli ayaklardan kurulu bir takım. Bizde sahaya çıkarak kazanmak adına her şeyi yapacağız. İnşallah gülen taraf biz oluruz” dedi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

Anahtar Kelimeler: , ,