GEYVESPOR

Geyvespor Basketbol takımı ilk galibiyetini aldı.

5 Mayıs 2013, Pazar, 10:03 | Basketbol, Foto Galeri, Genel, Haberler | 2.445 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Basketbol takımı ilk galibiyetini aldı. Geyve tarihinde ilkler gerçekleşmeye devam ediyor Genç Erkekler Basketbol Ligine katılan Geyve Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı Gençlikspor’u 62-34 yenerek ilk galibiyetini aldı. Lig başlamadan kısa bir süre önce hazırlanan Geyvespor ilk iki maçındaki mağlubiyetten sonra aldığı galibiyet ile Geyve’yi sevindirdi.   Geyve Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı Antrenörü […]

Geyvespor Basketbol takımı ilk galibiyetini aldı.

Geyve tarihinde ilkler gerçekleşmeye devam ediyor Genç Erkekler Basketbol Ligine katılan Geyve Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı Gençlikspor’u 62-34 yenerek ilk galibiyetini aldı. Lig başlamadan kısa bir süre önce hazırlanan Geyvespor ilk iki maçındaki mağlubiyetten sonra aldığı galibiyet ile Geyve’yi sevindirdi.

 

Geyve Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı Antrenörü Ahmet Çınar; “İlk kez katıldığımız bu ligde çok güçlü rakipler olmasına rağmen oyuncularımız müthiş bir özveri ve mücadele örneği sergilemiştir. Amacımız Geyve’de basketbolu sevdirmek, geliştirmek ve ilerleyen zamanlarda başarılar elde etmektir. Spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı Geyve Belediye Başkanı Sayın Murat Kaya başta olmak üzere, Geyve Spor Kulübü Başkanı, Geyve Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüze teşekkür ederim” dedi.

 

Geyve Spor Kulübü Başkanı Neşet Çakır; “Erkek Basketbol Takımının Geyve tarihinde bir ilki gerçekleştirerek kurulduğunu, Geyve sporun salon sporlarında Basketbol, Voleybol ve Hentbol takımlarının liglere katılımıyla atağa geçtiğini beyan etti.

 

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com