GEYVESPOR

Geyvespor Alt Yapısı Meyvelerini Vermeye Başladı

3 Eylül 2019, Salı, 2:59 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler, Video Galeri | 1.055 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor Alt Yapısı Meyvelerini Vermeye Başladı Geçtiğimiz yıl kurulan Geyvespor alt yapısı meyvelerini vermeye başladı. Geyvespor U-12 futbol takımı, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle İstanbul’da Ceylan sportif tarafından düzenlenen ve 18 takımın katıldığı Zafer Kupasında 3.ncü olarak bronz madalya kazandı. Geyvespor İstanbulda düzenlenen Zafer Kupası kapsamında ilk maçında Kocaeli Yahya Kaptan ile 1-1 berabere kaldı.İkinci […]

Geyvespor Alt Yapısı Meyvelerini Vermeye Başladı

Geçtiğimiz yıl kurulan Geyvespor alt yapısı meyvelerini vermeye başladı.

Geyvespor U-12 futbol takımı, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle İstanbul’da Ceylan sportif tarafından düzenlenen ve 18 takımın katıldığı Zafer Kupasında 3.ncü olarak bronz madalya kazandı.

Geyvespor İstanbulda düzenlenen Zafer Kupası kapsamında ilk maçında Kocaeli Yahya Kaptan ile 1-1 berabere kaldı.İkinci Maçında Balıkesir 1905 sporu 2-0 mağlup etti.Üçüncü maçında Karabekirspor’a 3-1 mağlup olan Geyvespor U-12 futbol takımı 4.ncü maçında güçlü Fenerbahçe’ye 4-0 mağlup oldu. Son maçında Balıkesirsporu 5-1 mağlup eden Geyvespor turnuva 3. ncüsü olarak bronz madalya kazandı.

Geyvespor eski başkanı Erdinç Tuna’nın destekleri ve Beden Eğitimi Öğretmeni Barış Orman’ın liderliğinde kurulan Geyvespor alt yapı okulu her geçen gün daha da iyiye gidiyor.Bünyesinde A takım ve U-19 genç takımının yanı sıra U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-16, U-17 takımlarını barındıran Geyvespor alt yapısında 150 ye yakın minik futbolcu bulunuyor.

Geyvespor altyapı sorumlusu Barış Orman; önceki yönetimimizin girişimleri sonucu başlatılan alt yapı oluşumumuz meyvelerini vermeye başladı.Takımımız çıktığı ilk turnuva sonunda minik futbolcularımız 3 ncü olarak hem kendilerine büyük tecrübe kazandırmış, hem de ilçemize büyük gurur yaşatmışlardır.Aslında  bu başarı hemen bir haftada yakaladığımız bir başarı olmayıp, bir yıldır haftanın 5 günü usanmadan, bıkmadan yapılan bir çalışmanın ürünüdür.Geyvespor olarak ileriki yıllarda daha da iyi olacağız ve adımızdan sık sık söz ettireceğiz.Ayrıca turnuvaya gidiş gelişler ile ihtiyaçlarımızın giderilmesinde desteklerinden dolayı Belediye başkanımız Sayın Murat Kaya’ya teşekkür ediyoruz, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com