GEYVESPOR

Geyvespor 2 A.Kirazcaspor 0

17 Ekim 2018, Çarşamba, 9:41 | Futbol, Genel, Haberler | 832 kez okundu | 0 yorum
Geyvespor 2 A.Kirazcaspor 0 Geyve Ayva Festivali nedeniyle Pamukova’da oynanan maçta Geyvespor rakibi A.Kirazcaspor’u 2-0 mağlup etti. Karşılaşmaya iyi başlayan Geyvespor 19. Dakikada golü buldu. Ceza yayından Sezer’in vuruşunu  iyi takip eden Tuncay, A.Kirazca spor kalecisi İsmail’den dönen topu şık bir vuruşla ağlara göndererek Geyvespor’un ilk golünü kaydetti.İlk yarı bu sonuçla kapandı. Geyvespor 2. Yarıya […]

Geyvespor 2 A.Kirazcaspor 0

Geyve Ayva Festivali nedeniyle Pamukova’da oynanan maçta Geyvespor rakibi A.Kirazcaspor’u 2-0 mağlup etti.

Karşılaşmaya iyi başlayan Geyvespor 19. Dakikada golü buldu. Ceza yayından Sezer’in vuruşunu  iyi takip eden Tuncay, A.Kirazca spor kalecisi İsmail’den dönen topu şık bir vuruşla ağlara göndererek Geyvespor’un ilk golünü kaydetti.İlk yarı bu sonuçla kapandı.

Geyvespor 2. Yarıya da iyi başladı. Yakaladığı sayısız fırsatları gole çeviremeyen Geyvespor zaman zaman kendi kalesinde de tehlikeli ataklar ile karşı karşıya kaldı.

Maçın son anları bir hayli zevkli ve heyecanlı geçti. Bu anlarda meydana gelen bir pozisyonda seyirciler ve futbolcular Geyvespor’lu Sezer’in A.Kirazcaspor ceza sahası içinde düşürülmesi sonrası verilmeyen penaltı için hakem Hasan Kösemene uzun süre tepki gösterdiler.

Maç bu sonuç ile bitecek derken Geyvespor’un ikinci yarı oyuna giren genç futbolcusu Selçuk sahneye çıkarak perdeyi kapayan golü kaydetti.

Bu sonuçla Geyvespor puanını 6.ya çıkarırken, A.Kirazcaspor 4 puanda kaldı.

Maç sonunda Geyve esnafının Geyvespor’a yemek jesti devam ediyor.Alınan 2-0 lık A.Kirazca Galibiyeti sonrası Akkayalar Yemek lokantası tarafından Geyvespor’a galibiyet yemeği ikramında bulunuldu.

STAD:Pamukova

GEYVESPOR:

Onur, Erdem, Kemal, Mehmet, Alper, Ali,(Berat), Gürkan,(Selçuk) Sezer, Tuncay,(Batuhan) Burak, Uğur

ANT: Murat Yıldırım

A.KİRAZCASPOR:

İsmail, Eyüp, Furkan, Ahmet, Osman, Samet, Yusuf, Emre, Çağrı, Emre, Serhat

ANT: Güngör İçer

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com