Sakarya 1. Amatör futbol liginde gruplarda kıran kırana mücadeleler devam ediyor.
Geyve ilçesini gruplarda temsil eden takımlarımız haftayı 3 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile kapattı.
D grubunda liderlik mücadelesi veren takımımız Geyvespor Çamlıca Beldesporu 2-1 mağlup ederek puanını 18 e çıkardı.
A grubunda mücadele eden Nuriosmaniyespor rakibi Küçücek Beldesporu 1-0 mağlup ederek altın değerinde 3 puan aldı.
B grubu takımımız Karaçamspor, sahaya çıkmadığı için küme düşmesi kesinleşen Pamukovaspor karşısında 3-0 galip ilan edildi.
2 hafta güvenlik gerekçesiyle maçları tatil edilen Geyve Bayatspor Arifiye deplasmanından puansız döndü. As Arifiye Geyve Bayatspor’u 4-1 mağlup etti.
Erdinç TUNA-Geyvemedya.com
A GRUBU
Nuriosmaniyespor 1-0 Küçücek Beldespor
S.NO | Takım | O | G | B | M | A | Y | Puan | Av |
1 | Harmanlıkspor | 8 | 6 | 2 | 0 | 16 | 2 | 20 | 14 |
2 | Kışlaçayspor | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | 19 | 10 |
3 | Aşağı Kirazca | 8 | 5 | 1 | 2 | 23 | 16 | 16 | 7 |
4 | Karasu Güven | 8 | 4 | 3 | 1 | 30 | 12 | 15 | 18 |
5 | SHEÇEK | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | 11 | 11 | 3 |
6 | Nuriosmaniye | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | 11 | 10 | 0 |
7 | K.Aziziyespor | 8 | 2 | 3 | 3 | 12 | 11 | 9 | 1 |
8 | Yıldırımspor | 8 | 2 | 3 | 3 | 12 | 11 | 9 | 1 |
9 | Akçayspor | 8 | 3 | 0 | 5 | 13 | 23 | 9 | -10 |
10 | As Kuzuluk | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 19 | 7 | -9 |
11 | Küçücek Belde | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | 25 | 6 | -15 |
12 | Kazimiyespor | 8 | 0 | 1 | 7 | 5 | 25 | 1 | -20 |
B GRUBU
Karaçamspor 3-0 Pamukovaspor
S.NO | Takım | O | G | B | M | A | Y | Puan | Av |
1 | Pazarköy Eğitim | 8 | 8 | 0 | 0 | 19 | 4 | 24 | 15 |
2 | Karaaptiler Akın | 8 | 6 | 1 | 1 | 22 | 6 | 19 | 16 |
3 | Hendek Gençlik | 8 | 5 | 2 | 1 | 27 | 7 | 17 | 20 |
4 | Tekspor | 8 | 5 | 1 | 2 | 23 | 10 | 16 | 13 |
5 | Çaykışlaspor | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 | 10 | 14 | 7 |
6 | Altınderespor | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 16 | 8 | -5 |
7 | Büyükdereşahin | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 19 | 7 | -8 |
8 | Yazlıkspor | 7 | 1 | 3 | 3 | 16 | 17 | 6 | -1 |
9 | Yuvalıderespor | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | 6 | -5 |
10 | Karaçamspor | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | 22 | 6 | -12 |
11 | Limanderespor | 7 | 2 | 0 | 5 | 7 | 23 | 6 | -16 |
12 | Pamukovaspor | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 24 | 0 | -24 |
C GRUBU
Asarifiyespor 4-1 Geyve Bayatspor
S.NO | Takım | O | G | B | M | A | Y | Puan | Av |
1 | Harbişspor | 8 | 6 | 1 | 1 | 23 | 10 | 19 | 13 |
2 | Ç.Bekirpaşa | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 10 | 19 | 11 |
3 | Yeşilyurt Belde | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 | 5 | 18 | 16 |
4 | Kuzulukspor | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 8 | 17 | 6 |
5 | Akyazı Akın | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | 9 | 16 | 5 |
6 | Karasu Kültür | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 16 | 13 | 0 |
7 | Şeyhvarmaz | 8 | 3 | 1 | 4 | 11 | 12 | 10 | -1 |
8 | Hendek Dereköy | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 19 | 7 | -11 |
9 | As Arifiye | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 17 | 4 | -9 |
10 | Bayatspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 21 | 3 | -12 |
11 | Kuzuluk Ersoy | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 | 2 | -7 |
12 | Garajlar Taç | 8 | 0 | 1 | 7 | 5 | 16 | 1 | -11 |
D GRUBU
Geyvespor 2-1 Çamlıca beldespor
S.NO | Takım | O | G | B | M | A | Y | Puan | Av |
1 | S.Kurtköyspor | 8 | 7 | 0 | 1 | 22 | 9 | 21 | 13 |
2 | Hızırtepespor | 8 | 6 | 0 | 2 | 21 | 4 | 18 | 17 |
3 | Akyazıgücü | 8 | 6 | 0 | 2 | 25 | 10 | 18 | 15 |
4 | Geyvespor | 8 | 6 | 0 | 2 | 17 | 8 | 18 | 9 |
5 | Hendek Boğaz | 8 | 5 | 1 | 2 | 11 | 5 | 16 | 6 |
6 | Çamlıca Belde | 7 | 4 | 0 | 3 | 19 | 11 | 12 | 8 |
7 | Taşkısıspor | 8 | 4 | 0 | 4 | 23 | 17 | 12 | 6 |
8 | Akyazı Çınarlık | 7 | 3 | 1 | 3 | 15 | 16 | 10 | -1 |
9 | Gölkentspor | 8 | 1 | 1 | 6 | 12 | 23 | 4 | -11 |
10 | Ç.Fuadiye | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | 23 | 4 | -15 |
11 | Sarıcalarspor | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 30 | 3 | -23 |
12 | Kuyudibispor | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 24 | 0 | -24 |