GEYVESPOR

Geyve Stadı Rengarenk

17 Ocak 2018, Çarşamba, 12:25 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 916 kez okundu | 0 yorum
GEYVE STADI RENGARENK Geyve stadı Hayrettinspor maçı öncesi rengarenk oldu. Geyve şehir stadı, Geyvespor’un Hayrettinspor ile oynayacağı maç öncesi Geyvespor’a destek veren esnaf ve iş adamlarının afişleri ile rengarenk görüntüye büründü. Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna’nın yoğun gayretleri sonrası yapılan görüşmeler neticesinde ilçe stadına asılan Geyvespor’a destek afişleri futbolcular, yöneticiler ve seyirciler tarafından da büyük beğeni […]

GEYVE STADI RENGARENK

Geyve stadı Hayrettinspor maçı öncesi rengarenk oldu.

Geyve şehir stadı, Geyvespor’un Hayrettinspor ile oynayacağı maç öncesi Geyvespor’a destek veren esnaf ve iş adamlarının afişleri ile rengarenk görüntüye büründü.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna’nın yoğun gayretleri sonrası yapılan görüşmeler neticesinde ilçe stadına asılan Geyvespor’a destek afişleri futbolcular, yöneticiler ve seyirciler tarafından da büyük beğeni topladı.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna; Geyvespor camiası olarak ilçe büyüklerimiz, esnaflarımız ve iş adamlarımız olarak güzel bir birliktelik yakaladık. İnşallah bu birlikteliği, bu güzelliği şampiyonluk ile taçlandırmak istiyoruz. Şampiyonluk hedefimiz için esnafımızın bu desteği bizleri, teknik yönetimimizi ve futbolcularımın motivasyonunu çok etkiledi.Şampiyonluk yolunda Geyvespor’a yapılan bu desteklerden dolayı tüm esnaf ve iş adamlarımıza şahsım ve Geyvespor camiası adına teşekkür ederek şükranlarımızı arz ediyorum, dedi.

KAYNAK-Geyvemedya.com

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler: , ,