GEYVESPOR

Geyve stadı için elbirliği..

30 Ocak 2019, Çarşamba, 11:47 | Futbol, Genel, Haberler | 755 kez okundu | 0 yorum
Geyve stadı için elbirliği.. Geyve belediye başkanı Murat Kaya, ASKF başkanı Yaşar Zımba, Belediye meclis üyesi Neşet Çakır, ASKF Başkan yardımcısı Uğur Kobaş, Geyvespor başkanı Erdinç Tuna, bugün Geyve belediyesinde bir toplantı yaparak yeni Geyve stadının yapımı ve süreci konusunda gerekenler konuştu. Başkan Murat Kaya’ya Yeni Geyve spor komleksi ve stat hakkında bilgi verilirken, Başkan […]

Geyve stadı için elbirliği..

Geyve belediye başkanı Murat Kaya, ASKF başkanı Yaşar Zımba, Belediye meclis üyesi Neşet Çakır, ASKF Başkan yardımcısı Uğur Kobaş, Geyvespor başkanı Erdinç Tuna, bugün Geyve belediyesinde bir toplantı yaparak yeni Geyve stadının yapımı ve süreci konusunda gerekenler konuştu.

Başkan Murat Kaya’ya Yeni Geyve spor komleksi ve stat hakkında bilgi verilirken, Başkan Murat Kaya’da yeni tesisin hayata geçmesi için ödenmesi gereken 244 bin lira için gerekli girişimlerin yapılacağı müjdesini verdi.

Görüşmenin bir bölümünde Başkan Murat Kaya Büyükşehir belediye başkan adayı Ekrem Yüce’yi konuda hakkında hemen bilgilendirdi.

ASKF başkanı Yaşar Zımba “Biliyorsunuz şu an ilçe stadı maç oynanacak düzeyde değil. İlçenin ihtiyacı olan ilçe stadının yapımı için Büyükşehir adayı Ekrem Yüce söz verdi ve başkan Murat Kaya’da stat için elinden geleni yaparak destek oluyor.

İnşallah mart ayı sonuna kadar sahanın tahsisi için yatırılması gereken 244 bin lira ilgili Bakanlığa yatırılıp en kısa zamanda büyükşehir belediyesi stadı yapacak. Başkanlar haricinde stad yapım işinin takipçisi olan Gençlik ve Spor il Müdürü Fatih Çelikel, Geyvespor başkanı Erdinç Tuna başta olmak üzere Meclis üyesi kardeşimiz Neşet Çakır, başkan yardımcımız Uğur Kobaş’da teşekkür ederiz. Dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Anahtar Kelimeler: ,