GEYVESPOR

Galibiyet Yemeği Akif Yılmaz Tesislerinden

30 Ekim 2017, Pazartesi, 11:08 | Futbol, Genel, Haberler | 766 kez okundu | 0 yorum
Galibiyet Yemeği Akif Yılmaz Tesislerinden Ligin beşinci haftasında maç fazlasıyla liderliğe yükselen Geyvespor’a Akif Yılmaz tesisleri tarafından galibiyet yemeği verildi. Geyvespor ligin 5.nci haftasında Akyazıakınspor’u Geyve’de ağırladı. Baştan sona üstün oynayan Geyvespor karşılaşmanın ikinci yarısında attığı goller ile Akyazıakınspor’u 2-0 mağlup etti. D-650 karayolu Alifuatpaşa mevkiinde bulunan Akif Yılmaz tesisleri Geyvespor’a jest yaparak galibiyet yemeği […]

Galibiyet Yemeği Akif Yılmaz Tesislerinden

Ligin beşinci haftasında maç fazlasıyla liderliğe yükselen Geyvespor’a Akif Yılmaz tesisleri tarafından galibiyet yemeği verildi.

Geyvespor ligin 5.nci haftasında Akyazıakınspor’u Geyve’de ağırladı. Baştan sona üstün oynayan Geyvespor karşılaşmanın ikinci yarısında attığı goller ile Akyazıakınspor’u 2-0 mağlup etti.

D-650 karayolu Alifuatpaşa mevkiinde bulunan Akif Yılmaz tesisleri Geyvespor’a jest yaparak galibiyet yemeği verdi.Tesis yetkilileri alınan galibiyetten ötürü futbolcuları kutladı.Futbolcuların bir hayli keyifli olduğu yemek yapılan hoş sohbetler ile son buldu.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, “Oynadığımız her maç sonrası güzide tesislerimizin yemek jestlerine bir yenisi daha eklendi. Maç sonrası Akif Yılmaz tesisleri takımıza jest yaparak yemek ikramında bulundu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

http://geyvemedya.com/galibiyet-yemegi-akif-yilmaz-tesislerinden/