GEYVESPOR

Erenler’de Söğütlüspor karşısında yıkıldık…

4 Mayıs 2013, Cumartesi, 8:04 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.238 kez okundu | 0 yorum
ERENLERDE YIKILDIK…0-1 Süper amatör Play-outt grubunun düşme hattındaki iki takımımız Geyvespor ile Söğütlüspor arasındaki maçta Söğütlüspor attığı altın değerindeki penaltı golü ile çok değerli 3 puanın sahibi oldu. STAT:Erenler Suni Çim HAKEMLER: Nazmi AYAN*** Gürol ŞENGÜL*** Aytaç GEÇGEL*** GEYVESPOR: Çoşkun** Gökhan* Adem Bal** Ferdi* Ercan** Engin** Adem kasım** ( Gökhan** ) Gürkan** Faruk* Engin* Volkan* […]

ERENLERDE YIKILDIK…0-1
Süper amatör Play-outt grubunun düşme hattındaki iki takımımız Geyvespor ile Söğütlüspor arasındaki maçta Söğütlüspor attığı altın değerindeki penaltı golü ile çok değerli 3 puanın sahibi oldu.

STAT:Erenler Suni Çim
HAKEMLER: Nazmi AYAN*** Gürol ŞENGÜL*** Aytaç GEÇGEL***

GEYVESPOR: Çoşkun** Gökhan* Adem Bal** Ferdi* Ercan** Engin** Adem kasım** ( Gökhan** ) Gürkan** Faruk* Engin* Volkan*

ANTRENÖR: Ahmet POLAT

SÖĞÜTLÜSPOR: Fatih** Serkan** Mesut** Tuncay** kadir** Murat** Mustafa cener** Mustafa Çınar** Yasin** ( Sinan ** ) Cemil** Tufan**

ANTRENÖR: Fevzi ÇAPKINLAR
GOL:dak.68 Murat Söğütlüspor ( penaltı)
KIRMIZI KART: dak.80 Ferdi Dak.85 Gökhan-(Geyvespor)

Geyvespor ile Söğütlüspor arasındaki müsabakanın Haftanın maçı olması nedeni ile yoğun bir basın mensubunun ilgisi gözlerden kaçmadı.

Maçın başlaması rakip kaleye yüklenen Geyvespor karşılaşmanın ilk anlarında Adem Volkan ve Engin ile girdiği pozisyonlardan yararlanamadı.

Orta saha mücadelesi şeklinde geçen karşılaşmanın ilk yarısı sonunda takımlar soyunma odalarına golsüz 0-0 lık sonuçla gitti.

2. Yarıya her iki takımda gol parolası ile çıkınca karşılıklı ataklar ve saha içinde sertlikler oluşmaya başladı.Karşılaşmanın 68. dakikasında Geyvespor’lu Ferdi’nin topu el ile çelmesinin ardından kazanılan penaltı atışını Murat gole çevirerek Söğütlüspor’un altın değerindeki golünü kaydetti.

Maçın sonlarına gelindikçe iyice gerilen futbolculardan Geyvespor’lu Ferdi ile Gökhan 80 ve 85. dakikalarda saha kenarındaki teknik yönetimin ve takım içindeki arkadaşlarının defalarca uyarılarına rağmen ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek böylesine önemli bir maçta takımlarının 9 kişi kalmasına sebep oldular.

Son dakikalarda başka gol olmayınca Söğütlüspor düşme hattındaki en büyük rakibi olan takımımız Geyvespor’u 1-0 yenerek kalan maçları için rahat bir nefes alarak bizi daha derin bir kuyunun içine attı.
Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , ,