GEYVESPOR

Bu Maç Kaçmaz…Geyvespor-Hendek Dereköyspor

14 Kasım 2018, Çarşamba, 4:45 | Futbol, Genel, Haberler | 684 kez okundu | 0 yorum
Bu Maç Kaçmaz… Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, Pazar günü oynayacakları önemli maç öncesi çağrıda bulunarak “Bizi Yalnız bırakmayın.Şimdi Geyvespor’a destek zamanı, Tüm spor severleri hafta sonu ilçe stadına bekliyorum”, dedi. Süper Amatör Ligi A grubunda mücadele den Geyvespor yükselen başarı grafiğini Hendek Dereköyspor maçında da devam ettirmek istiyor. Sezon başındaki BAL hedefini sürdüren Geyvespor geçen […]

Bu Maç Kaçmaz…

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, Pazar günü oynayacakları önemli maç öncesi çağrıda bulunarak “Bizi Yalnız bırakmayın.Şimdi Geyvespor’a destek zamanı, Tüm spor severleri hafta sonu ilçe stadına bekliyorum”, dedi.

Süper Amatör Ligi A grubunda mücadele den Geyvespor yükselen başarı grafiğini Hendek Dereköyspor maçında da devam ettirmek istiyor.

Sezon başındaki BAL hedefini sürdüren Geyvespor geçen 7 haftada 5 galibiyet, 1 mağlubiyet ve son Akyazıspor beraberliği ile Hendek Dereköyspor ile 16 puana sahip durumda. Geyvespor bu hafta Pazar günü kendi sahasında oynanacak maçta Hendek Dereköyspor’u ağırlayacak.

Geyvespor’un iki sezondur başında olan ve güçlü yönetimiyle hedeflerinin BAL ligi olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Erdinç Tuna; “Geyvespor camiası olarak gençlerden oluşan iyi bir kadro kurduk. Her geçen gün daha da iyiye gidiyoruz. Bütün takımımla, bütün sporcularımla, teknik ve idari yönetimimle birlikte BAL ligine çıkabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

İlçede bir Geyvespor sinerjisi yarattıklarını ifade eden Erdinç Tuna; “Geyvespor camiası olarak söz verdik, inandık ve emin adımlarla şampiyonluk yolunda ilerliyoruz.Bize yönetimimiz inandı, hocamız inandı, futbolcularımız, esnafımız inandı, iş adamlarımız inandı. Sağolsunlar var olsunlar her daim yanımızda oldular.Bu maçta da  fair play çerçevesinde seyircimize büyük iş düşüyor.

Hafta sonu 18 Kasım 2018 Saat 13:00 de Geyve ilçe stadında oynanacak Geyvespor-Hendek Dereköyspor maçımıza 12. adam olarak tüm spor severleri bekliyoruz. Şimdi Geyvespora destek zamanı. Bizi yalnız bırakmayın.Her iki takımada başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com