GEYVESPOR

Bu Gururu Geyve’ye Yaşattınız ..Teşekkürler Çoçuklar…

10 Haziran 2013, Pazartesi, 1:42 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.291 kez okundu | 0 yorum
Bu Gururu Geyve’ye Yaşattınız ..Teşekkürler Çoçuklar… Bunu Hak Ettiniz..Teşekkürler çoçuklar. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Geyvespor’un 2. Amatörde namağlup  şampiyon olarak 1. Amatöre çıkması münasebetiyle futbolcu ve teknik yönetime Tarzan Ali tesislerinde yemek verdi. Geyvespor’un Bağlarbaşısporu 6-0 mağlup ederek şampiyonluğu ilan ettiği maçtan sonra futbolcular ve taraftar Geyve  Cumhuriyet Meydanında buluşarak sevinç gösterisinde bulundular. Cumhuriyet […]

Bu Gururu Geyve’ye Yaşattınız ..Teşekkürler Çoçuklar…

Bunu Hak Ettiniz..Teşekkürler çoçuklar.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Geyvespor’un 2. Amatörde namağlup  şampiyon olarak 1. Amatöre çıkması münasebetiyle futbolcu ve teknik yönetime Tarzan Ali tesislerinde yemek verdi.

Geyvespor’un Bağlarbaşısporu 6-0 mağlup ederek şampiyonluğu ilan ettiği maçtan sonra futbolcular ve taraftar Geyve  Cumhuriyet Meydanında buluşarak sevinç gösterisinde bulundular.

Cumhuriyet Meydanında yapılan kısa sevinç gösterilerinden sonra futbolcular ve teknik yönetim Tarzan Ali Tesislerine geçerek eğlenmeye burada devam ettiler.

Antrenör Fikret Avcı; Kalan bir maç öncesi şampiyonluğu tatmanın çok heyecanlı olduğunu belirterek , Geyvespor’a destek olup bu sevinci bizlere yaşatan başta futbolcularım olmak üzere Yönetimimiz , taraftarımız ve Özellikle Belediye Başkanımız Murat Kaya’ya teşekkür ediyorum  diyerek, şampiyonluğumuz tüm Geyve halkına armağan olsun”dedi.

Yoğun hafta sonu programından dolayı çok istediği halde yemeğe katılamayan Başkan Kaya, Telefon ile arayarak Futbolcuları ve teknik yönetimi kutlayarak başarı dileklerini sundu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com