GEYVESPOR

Başkan Kaya’dan Geyvespor’a Baklava Jesti..

5 Mayıs 2013, Pazar, 4:51 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.378 kez okundu | 0 yorum
Başkan Kaya’dan Geyvespor’a Baklava Jesti.. Başkan Kaya’dan Geyvespor’a Buz gibi havada Baklava Jesti.. U-16 lar ile A takımının buz gibi havada yan yana idman yaptığı Geyve şehir stadı Başkan Kaya’nın Geyvespora yaptığı tatlı jesti ile ısındı. Yeni oluşum ile alt yapıya yönelen Geyvespor Fikret Avcı nezaretinde gece antrenmanlarına devam ediyor. Geçtiğimiz geceki antrenmana Geyve Belediye Başkanı […]

Başkan Kaya’dan Geyvespor’a Baklava Jesti..

Başkan Kaya’dan Geyvespor’a Buz gibi havada Baklava Jesti..

U-16 lar ile A takımının buz gibi havada yan yana idman yaptığı Geyve şehir stadı Başkan Kaya’nın Geyvespora yaptığı tatlı jesti ile ısındı.

Yeni oluşum ile alt yapıya yönelen Geyvespor Fikret Avcı nezaretinde gece antrenmanlarına devam ediyor. Geçtiğimiz geceki antrenmana Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile birlikte Belediye Meclis Üyesi Bilal Öztürk, Ak Parti İlçe Sekreteri Raif Alev, Ak Parti Yön.Kurulu üyesi Ünal Demir İle Geyvespor Başkan Yardımcısı Erdinç Tuna ile yöneticiler Adem Top ve Muzaffer Beri katıldı.

Geyvespor Teknik direktörü Fikret Avcı ; Gecenin bu saatinde başkanımızın Geyvespor antrenmanını ziyareti ve tatlı jesti bizleri onurlandırmıştır, kendisine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

Belediye Başkanı Murat Kaya, sporun her türlü kötü alışkanlıklardan gençleri uzaklaştırarak topluma faydalı gençler yetiştirmek için bir araç olduğunu, genç futbolcularımızın gözlerinden bu azmi anlayabildiğini belirterek gecenin bu saatinde yaklaşık 50 kişilik bir kadro ile çalışan Geyvesporlu futbolcu ve teknik yönetimi bu özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com