GEYVESPOR

Avcı; Şampiyonluk Hayal Değil

5 Şubat 2017, Pazar, 1:48 | Futbol, Genel, Haberler | 1.303 kez okundu | 0 yorum
Şampiyonluk Hayal Değil. Geyvespor teknik direktörü yarın akşam ki maça tüm Geyveli futbol severleri davet ederek, sevincimizi mutluluğumuzu tüm Geyveliler ile paylaşmak istiyoruz dedi. Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı; yarın akşam oynayacağı zorlu ve bir o kadarda önemli  Asarifiyespor maçı öncesi açıklamalar da bulundu. Geyvespor 1. Amatör ligde uzun zaman sonra lider oldu.Neredeyse artık şampiyonluk […]

Şampiyonluk Hayal Değil.

Geyvespor teknik direktörü yarın akşam ki maça tüm Geyveli futbol severleri davet ederek, sevincimizi mutluluğumuzu tüm Geyveliler ile paylaşmak istiyoruz dedi.

Geyvespor teknik direktörü Fikret Avcı; yarın akşam oynayacağı zorlu ve bir o kadarda önemli  Asarifiyespor maçı öncesi açıklamalar da bulundu.

Geyvespor 1. Amatör ligde uzun zaman sonra lider oldu.Neredeyse artık şampiyonluk hayal değil. Geyvespor teknik direktörü yarın akşam ki maça tüm Geyveli futbol severleri davet ederek, sevincimizi mutluluğumuzu tüm Geyveliler ile paylaşmak istiyoruz dedi.

Geyvespor teknik sorumlusu Fikret Avcı ile dünü, bugünü ve en önemlisi yarın akşam ki maçı konuştuk.. Avcı’ya artık şampiyonluk konuşabilirmiyiz diye sorduk..

İŞTE AVCI’DAN ŞAMPİYONLUK YOLUNDAKİ GEYVESPOR

Fikret Avcı; şampiyonluk süreci şimdi olan bir durum değil. Geyvespor’la ilk anlaştığımız senelerde de şampiyon olabilirdik. Fakat  bu daha önceki senelerde denenmiş bir çalışma sekliydi. Şampiyonluk yaşamış  olan 2009 2010 sezonunun  Geyvespor futbol takımının bir parçasıydım. O dönem şampiyonluktan sonra ki sezon ve sezonlar Geyvespor için zor geçen bir dönemdi. Bizde bu dönemleri  yaşadığımız için Geyvespor’a antrenör olduğumda kendi gencimizi kendimiz yetiştirmemiz gerektiğini düşündüm. Bu program çerçevesinde önümüzde ki yani geçtiğimiz 3 yıl süre boyunca hedefler koyup kendi gençlerimizle şampiyon olmanın tadını Geyvespor’a yaşatmak amacındayız.

Şuan da 29 puanla lider durumdayız ama biliyoruz ki lider olmak değil lider bitirmek istiyoruz. Bütün takımımla, bütün sporcularımla, yönetimimle birlikte ligin sonunda şampiyon olmak istiyoruz ve inanıyorum ki ALLAH’ın izniyle şampiyon olacağız.Tekrar söylüyorum şampiyonluk zor değil mücadelesini vermek zordur. Benim sporcularımda da  acı ne olursa olsun dayanacak yürek vardır.

Şuana kadar bu takımı kendi evlatlarımızı türübünde yanlız bırakan bütün futbol severlere hafifte olsa gönlümüz kırıktır.Bundan sonra ki maçlar da taraftarımızı seyircimizi bu şampiyonluğun bir ayağı olmaya, ben Geyvespor’un antrenörü olarak davet ediyorum. Yarın akşam saat 20:00 de Arifiye Kalaycı sentetik sahasında ASARİFİYESPOR  ile oynayacağımız müsabakaya 12. adam olarak bütün bizi sevenleri bekliyoruz…

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Anahtar Kelimeler: , ,