GEYVESPOR

3 Gol ile 3 Puanı Aldık ama Yüreğimiz Ağzımıza Geldi..

26 Ekim 2013, Cumartesi, 6:11 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.574 kez okundu | 0 yorum
3 Gol ile 3 Puanı Aldık ama Yüreğimiz Ağzımıza Geldi.. Sakarya 1. Amatör Ligi C grubunda mücadele eden Geyvespor  ilk yarıda attığı 3 gol ile Y.Alandüzüsporu 3-0 mağlup etti. Oyuna hızlı başlayan Geyvespor ilk 10 dakikada Fatih’in ayağından attığı iki gol ile maçı kazanmasını bildi.. Geçen sezon attığı goller ile adından çok söz ettiren Fatih […]

3 Gol ile 3 Puanı Aldık ama Yüreğimiz Ağzımıza Geldi..

Sakarya 1. Amatör Ligi C grubunda mücadele eden Geyvespor  ilk yarıda attığı 3 gol ile Y.Alandüzüsporu 3-0 mağlup etti.

Oyuna hızlı başlayan Geyvespor ilk 10 dakikada Fatih’in ayağından attığı iki gol ile maçı kazanmasını bildi..

Geçen sezon attığı goller ile adından çok söz ettiren Fatih 5 ve 10. Dakikalarda kendi ustalığını konuşturarak attığı 2 gol ile maça damgasını vurdu.

Karşılaşmanın 31 dakikasında Geyvespor’lu Recep’in  attığı gol ile maçın ilk yarısı 3-0 Geyvesporun lehine sonuçlandı.

Geyvespor’un skoru koruma mücadelesi ile başlayan 2. Yarıda Alandüzüspor ayağa düzgün top yaparak gol aramaya çalıştı.Karşılaşmanın 52.dakikasında gelişen Alandüzüspor atağında  Geyvespor’lu Zafer ve İrfan çarpışarak yere yığıldılar.

Her iki futbolcunun yere yığılmasıyla birlikte bir anda futbol sahası karıştı.Futbolcuların çarpışma ve düşme anını gören ve korkan her iki takımın futbolcu ve teknik yönetimi futbolcuların başına koşarak geldi. Oyun dışına alınan futbolcular gelen 112 Ambulans ile Geyve Devlet hastanesine kaldırıldılar.

Karşılaşma bu duraklama anlarından sonra yeniden başladı.İlerleyen dakilarda gol sesi çıkmayınca maç Geyvespor’un 3-0 galibiyeti ile sonuçlandı.

Geyve Devlet Hastanesine müşahede altına futbolcuların herhangi bir şeylerinin olmadığı ve serum takılıp ilk müdaheleleri yapıldıktan sonra taburcu edildikleri bildirildi.

Geyvesorlu futbolcu ve teknik yönetim maç sonrası galibiyeti maç anında yaralanıp Devlet hastanesine kaldırılan İrfan ve Zafer’inde katılmasıyla Balıkçı Yılmaz’ın yerinde verilen  ızgara balık partisi ile kutladı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

HAKEMLER: A.Kadir DEMİRAĞ, Burak KILIÇ, Önder DEMİR

GEYVESPOR: Çoşkun, İrfan,( İbrahim ) Furkan, Tolga, Zafer,( Mehmet ) Mustafa , Enis, Recep, Kerem, Emre, Fatih

ANTRENÖR:Fikret AVCI

Y.ALANDÜZÜSPOR: Aykut, Şükrü,( Orhan ) Ercan, Abdullah, Mehmet, Serdar, Bilal, Yüksel, Samet, Muharrem, Cihat

ANTRENÖR: Yüksel BARIŞ