GEYVESPOR

Yüzdük, Yüzdük, Sonuna Geldik

24 Nisan 2017, Pazartesi, 4:04 | Futbol, Genel, Haberler | 773 kez okundu | 0 yorum
YÜZDÜK, YÜZDÜK SONUNA GELDİK.. Geyvespor Süper Amatör için Büyük mücadele veriyor. 1.Amatör yeşil gruptaki şampiyonluk mücadelesini Play off mücadelesi ile sürdüren Geyvespor bu hafta içinde hayati önem taşıyan 2 maça çıkacak. Çamlıcabeldespor maçı sonrası alınan 3 puan ile liderlik koltuğunu paylaşan Geyvespor, Çarşamba günü lider Kirazcaspor ile Erenlerde kapışacak. Geyvespor bu maç sonrası hafta sonu […]

YÜZDÜK, YÜZDÜK SONUNA GELDİK..

Geyvespor Süper Amatör için Büyük mücadele veriyor.

1.Amatör yeşil gruptaki şampiyonluk mücadelesini Play off mücadelesi ile sürdüren Geyvespor bu hafta içinde hayati önem taşıyan 2 maça çıkacak. Çamlıcabeldespor maçı sonrası alınan 3 puan ile liderlik koltuğunu paylaşan Geyvespor, Çarşamba günü lider Kirazcaspor ile Erenlerde kapışacak. Geyvespor bu maç sonrası hafta sonu yine şampiyonluğun en büyük adaylarından bir puan gerimizde bulunan Karapürçekspor ile çok önemli maça çıkacak.

Geyvespor Teknik direktörü Fikret Avcı “ Cesaretli ve inançlı oyuncularımla play off maçlarının sonuna yaklaştık. Kısaca artık yüzdük yüzdük bu işin sonuna geldik. Deyim yerindeyse dananın kuyruğu bu hafta kopacak. Gençlerimizle iyi futbol oynuyoruz. Önümüzdeki Çarşamba günü lider Kirazcaspor ve Pazar günü ise Karapürçekspor ile hayatı maçlarımıza çıkacağız. Hazırlıklarımız başladı.Zor bir maç olacağını biliyoruz. Hedefimiz Süper Amatör. Artık buradan dönüş yok.Bu hedef doğrultusunda maçlarımızı kazanarak yolumuza kayıpsız devam etmek istiyoruz. Oyuncularıma güveniyorum. İyi bir sonuçla ilçemize döneceğiz” şeklinde konuştu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

PLAY-OFF PUAN DURUMU

KALAN MAÇLARIMIZ


Anahtar Kelimeler: , ,