GEYVESPOR

Yıldız Lokantasından Pilav İkramı

20 Mart 2018, Salı, 7:52 | Futbol, Genel, Haberler | 830 kez okundu | 0 yorum
Yıldız Lokantasından Pilav İkramı Geyve’de bugün oynanan ve büyük mücadeleye sahne olan Geyvespor Hendek Yeşilyurtspor şampiyonluk maçında gülen taraf ev sahibi Geyvespor oldu. Müthiş tezahürat ile adeta tribün şhovu yapan Geyvesporlu seyircilere karşılaşma öncesi ilçe esnaflarından Yıldız Lokantası tarafından jest yapılarak pilav ikramında bulunuldu. Geyve şehir stadı girişinde kurulan tezgahta yaklaşık 1500 kişilik hazırlanan pilav […]

Yıldız Lokantasından Pilav İkramı

Geyve’de bugün oynanan ve büyük mücadeleye sahne olan Geyvespor Hendek Yeşilyurtspor şampiyonluk maçında gülen taraf ev sahibi Geyvespor oldu.

Müthiş tezahürat ile adeta tribün şhovu yapan Geyvesporlu seyircilere karşılaşma öncesi ilçe esnaflarından Yıldız Lokantası tarafından jest yapılarak pilav ikramında bulunuldu.

Geyve şehir stadı girişinde kurulan tezgahta yaklaşık 1500 kişilik hazırlanan pilav ve ayran seyircilere dağıtıldı.Yıldız Lokantası sahibi Murat Yıldız; şampiyonluk mücadelesinde gururumuz olan ilçemizin takımı Geyvesporun büyük mücadelesinde en büyük pay olan seyircimize de ikram da bulunmak istedik. Emeğimiz boşa gitmedi.Şampiyon olduk.Tüm Takımı kutluyorum dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com.

Anahtar Kelimeler: , ,