GEYVESPOR

Yavuz Eker Taburcu Oldu..

2 Aralık 2014, Salı, 9:22 | Futbol, Genel, Haberler | 1.096 kez okundu | 0 yorum
GENÇ FUTBOLCUMUZ TABURCU OLDU. Yavuz Eker  Taburcu Oldu.. Geyve İmam Hatip Lisesinde meydana gelen asansör kazasında yaralanan Yavuz Eker  Taburcu oldu. Geyve ilçesinde 2014-2015 eğitim öğretim yılının başında hizmete açılan Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesindeki asansörün  18.Kasım.2014 tarihinde içindeki öğrenciler ile birlikte zemin kata çakılması sonrası içindeki 7 öğrenci yaralanmıştı. Yaralı öğrencilerden,   aynı zamanda Geyvespor’unda […]

GENÇ FUTBOLCUMUZ TABURCU OLDU.

Yavuz Eker  Taburcu Oldu..

Geyve İmam Hatip Lisesinde meydana gelen asansör kazasında yaralanan Yavuz Eker  Taburcu oldu.

Geyve ilçesinde 2014-2015 eğitim öğretim yılının başında hizmete açılan Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesindeki asansörün  18.Kasım.2014 tarihinde içindeki öğrenciler ile birlikte zemin kata çakılması sonrası içindeki 7 öğrenci yaralanmıştı.

Yaralı öğrencilerden,   aynı zamanda Geyvespor’unda başarılı futbolcusu  olan Yavuz Eker Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi  tamamlanarak taburcu oldu.

Geyvespor antrenörü Fikret Avcı , beraberinde Yavuz Eker ve babası ile birlikte kontrole giden Eker in sağlık durumunun her geçen daha da iyiye gittiği öğrenildi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

sakarya-valisi-hüseyin-cos-Miraç-Demir-Yavuz-Eken-ziyaret-1


Anahtar Kelimeler: , , ,