GEYVESPOR

Umutlar Bir Başka Bahara

1 Mayıs 2017, Pazartesi, 11:53 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.024 kez okundu | 0 yorum
UMUTLAR BİR BAŞKA BAHARA Süper amatör lig mücadelesi yapan Geyvespor , play ofta şampiyonluk için yarıştığı Karapürçekspora -0 mağlup oldu. Bu sonuçla Geyvespor’un  Süper amatör  Lig umudu bir başka bahara kaldı. Erenler sentetik sahada oynanan 1. Amatör Küme play-off karşılaşmasında zirve mücadelesi yapan takımlar Karapürçekspor ile Geyvespor karşı karşıya geldi. İlk yarısı 0-0 Berabere biten […]

UMUTLAR BİR BAŞKA BAHARA

Süper amatör lig mücadelesi yapan Geyvespor , play ofta şampiyonluk için yarıştığı Karapürçekspora -0 mağlup oldu. Bu sonuçla Geyvespor’un  Süper amatör  Lig umudu bir başka bahara kaldı.

Erenler sentetik sahada oynanan 1. Amatör Küme play-off karşılaşmasında zirve mücadelesi yapan takımlar Karapürçekspor ile Geyvespor karşı karşıya geldi. İlk yarısı 0-0 Berabere biten karşılaşmanın ikinci yarısında Karapürçekspor ardı ardına golleri sıraladı ve karşılaşmadan 4-0 Galip ayrılırken süper’e doğru bir adım daha attı.Üçüncü yenilgisini alan Geyvespor aynı ligde oynamaya devam edecek.

SAHA: Erenler sentetik saha

HAKEMLER: Levent Gümüşdere- Oğuzhan Yiğit Karpuz- Tayfun Güz

KARAPÜRÇEKSPOR : Fatih- Hakan- ( Mücahit ) – Mucip-( Ersin ) –  Ersin- Recep- Yusuf İslam- Uğur- Fatih- ( Hakan )- Etem- İsmet- Tunahan

ANTRENÖR : İsmail Öztürk

GEYVESPOR : Coşkun- İrfan- ( Muhammed )- Yunus- M. Ziya- A. Murat- Ömer Faruk- Tunahan- Mehmet- Berkan- Beytullah- ( Emre )-Soner ( Y. Emre )

ANTRENÖR : Fikret Avcı

GOLLER: Dk. 56-88 Etem Dk. 70 İsmet Dk. 83 Tunahan ( Karapürçekspor )

kaynak:http://geyvemedya.com/umutlar-bir-baska-bahara/