GEYVESPOR

Şampiyonlar SEYİR TERAS’ında Buluştu…

27 Mart 2018, Salı, 9:38 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 867 kez okundu | 0 yorum
Şampiyonlar Terasta Buluştu… Geyve Spor’un şampiyonluk kutlamaları aralıksız devam etmekte. Geyve Spor Futbol Takımına olan desteklerini her fırsatta sürdüren; Süleyman Özdemir (ZDMR İnş.Taah. ), Burak Karaca (KARACA Mobilya), Turgay Kartal ( Hafriyatçı ) şampiyon ekibi mangal partisinde bir araya getirdi. Mangal partisine; AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Geyve Koop eski başkanı Ali Demir, TİNARLAR […]

Şampiyonlar Terasta Buluştu…

Geyve Spor’un şampiyonluk kutlamaları aralıksız devam etmekte.

Geyve Spor Futbol Takımına olan desteklerini her fırsatta sürdüren; Süleyman Özdemir (ZDMR İnş.Taah. ), Burak Karaca (KARACA Mobilya), Turgay Kartal ( Hafriyatçı ) şampiyon ekibi mangal partisinde bir araya getirdi.

Mangal partisine; AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Geyve Koop eski başkanı Ali Demir, TİNARLAR Mobilya sahibi Selahattin Tinar, Geyve Spor Kulüp Başkanı Erdinç Tuna, Geyve Sporlu futbolcular, futbolcu Yusuf’un anne ve babası katıldı.
Geyve Belediyesi tarafından yapılmakta olan ve ilçenin güzide mekanı olmaya aday ” Seyir Terası” n da düzenlenen mangala katılan futbolcular hem harika ilçe manzarasını izlediler hem de geçen sezon hakkında değerlendirmeleri yaptı.

KAYNAK-geyvemedya.com