GEYVESPOR

Sakarya Valisi Coş’tan Yavuz Eken’e Ziyaret

20 Kasım 2014, Perşembe, 1:47 | Futbol, Genel, Haberler | 1.266 kez okundu | 0 yorum
Sakarya Valisi Coş’tan Yavuz Eken’e Ziyaret Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Geyve  Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yaşanan asansör kazasında yaralanan öğrencileri ziyaret etti. Sorumlular cezalandırılacak Sakarya Valisi Hüseyin Coş Geyve  Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yaşanan asansör kazasına ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı talimatıyla adli ve idari soruşturma başlatılırken, sorumluların cezalandırılması için olayın takipçisi olacaklarını açıkladı. Geçmiş […]

Sakarya Valisi Coş’tan Yavuz Eken’e Ziyaret

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Geyve  Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yaşanan asansör kazasında yaralanan öğrencileri ziyaret etti.

Sorumlular cezalandırılacak

Sakarya Valisi Hüseyin Coş Geyve  Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yaşanan asansör kazasına ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı talimatıyla adli ve idari soruşturma başlatılırken, sorumluların cezalandırılması için olayın takipçisi olacaklarını açıkladı.

Geçmiş Olsun

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavileri süren yaralı öğrenciler Miraç Demir ve Yavuz Eken ziyaret eden Vali Coş Öğrencilere geçmiş olsun dileklerini sundu.

Yaralı öğrencilerin durumları hakkında doktorlardan bilgi alan Vali Coş Sosyal medya dan paylaştığı mesajında “Geyve İmam Hatip Lisesindeki asansör kazasında yaralanan öğrencilerimizden Miraç Demir ve Yavuz Eken’i Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ettik. Çok şükür durumları iyi,acil şifalar diliyoruz”.  dedi

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

sakarya-valisi-hüseyin-cos-Miraç-Demir-Yavuz-Eken-ziyaret-1