GEYVESPOR

Sadi Akçaoğlu, Türkiye Briç şampiyonasına katıldı.

1 Mayıs 2013, Çarşamba, 10:52 | Diğer, Genel, Haberler | 1.732 kez okundu | 0 yorum
Sadi Akçaoğlu, Türkiye Briç şampiyonasına katıldı. Geyvespor Türkiye Briç şampiyonasına katıldı. Geyvespor briç takımı tarihinde bir ilk yaşayarak İzmir’de başlayan Türkiye Şampiyonasına katıldı. Geyvespor Briç takımını şampiyonada  mali müşavir Sadi Akçaoğlu temsil ediyor. Geçtiğimiz cumartesi günü İzmir’e giden ve Kaya Otel’de yapılan Türkiye Şampiyonası Briç Müsabakaları’na katılan Sakaryalı 4 takımın, final için şanslı oldukları söylendi. Kıraç’tan ziyaret Kaya […]

Sadi Akçaoğlu, Türkiye Briç şampiyonasına katıldı.

Geyvespor Türkiye Briç şampiyonasına katıldı.

Geyvespor briç takımı tarihinde bir ilk yaşayarak İzmir’de başlayan Türkiye Şampiyonasına katıldı.

Geyvespor Briç takımını şampiyonada  mali müşavir Sadi Akçaoğlu temsil ediyor.

Geçtiğimiz cumartesi günü İzmir’e giden ve Kaya Otel’de yapılan Türkiye Şampiyonası Briç Müsabakaları’na katılan Sakaryalı 4 takımın, final için şanslı oldukları söylendi.

Kıraç’tan ziyaret
Kaya Otel’de yapılan Briç Müsabakaları’nı İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Briç Federasyonu Başkanı Nevzat Aydoğdu ve Briç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sakaryalı Sadi Akyol da birlikte izledi. İlk gün müsabakaları sonucunda Sakarya Adaspor’un final şansı büyük ölçüde devam ederken, diğer üç temsilcimiz Karasu Defnespor, Geyvespor ve Hendekspor’un şansları az da olsa devam ediyor.
Briç müsabakaları, yarınki finallerle tamamlanacak.
Açılışa katıldı:
İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Türkiye Briç Şampiyonası’na ilimizi temsilen katılan, Sakarya Adaspor, Karasu Defnespor, Geyvespor ve Hendekspor takımlarını ziyaret edip, başarı dileklerini iletti.
Hasret giderdi:
Sakarya Briç İl Temsilcisi Cevdet Güngör ile İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç, müsabakalarda zaman zaman bir araya gelip, Sakarya’daki günlerini yad edip, hasret giderdiler.
Milli sporcu:
İzmir Valisi Mustafa Cahit Kıraç, Sakarya İl Temsilcisi Cevdet Güngör ve Briç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sadi Tanış, birlikte Avrupa Şampiyonu olan Dilek Yavaş’ın mücadelesini izlediler.

Anahtar Kelimeler: , , ,