GEYVESPOR

Neşet Çakır’a Büyük Onur

5 Şubat 2017, Pazar, 1:45 | Diğer, Genel, Haberler | 1.246 kez okundu | 0 yorum
ÇAKIR’A BÜYÜK ONUR Neşet Çakır Halk oyunları il temsilciliğine atandı. Geyve Belediye Meclis Üyesi, SASKF Genel sekreteri ve Geyvespor Başkanı Neşet Çakır Türkiye Halk oyunları Sakarya  il temsilciliğine görevlendirildi. Geyve’de saygın kişiliği ile tanınan ve usta öğreticiliği ile bir halk oyunu sevdalısı olan Neşet Çakır, her platformda Geyve Oyun Havaları ile Geyve Halk oyunları ekibine […]

ÇAKIR’A BÜYÜK ONUR

Neşet Çakır Halk oyunları il temsilciliğine atandı.

Geyve Belediye Meclis Üyesi, SASKF Genel sekreteri ve Geyvespor Başkanı Neşet Çakır Türkiye Halk oyunları Sakarya  il temsilciliğine görevlendirildi.

Geyve’de saygın kişiliği ile tanınan ve usta öğreticiliği ile bir halk oyunu sevdalısı olan Neşet Çakır, her platformda Geyve Oyun Havaları ile Geyve Halk oyunları ekibine verdiği destekle biliniyordu. Çakır layıkıyla atandığı bu görev ile büyük onure edilmiş oldu.

Haberin duyulmasının ardından Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile ASKF kutlama mesajı yayımladı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, sosyal medyadan paylaştığı mesajında;

Türkiye Halk Oyunları Federasyonunca Sakarya İl Temsilciliğine seçilen Belediye Meclis Üyem Neşet Çakır ‘ı tebrik ediyorum, ifadelerini yazdı.

ASKF yönetim kurulu adına Başkan Yaşar Zımba mesajında;

Türkiye Halk Oyunları Spor Federasyonu Sakarya il temsilciliğine atanan SASKF Genel sekreteri Neşet Çakır’ tebrik eder yeni görevinde başarılar dileriz.

Atama sürecinde destek olan milletvekilimiz Şaban Dişli,İl müdürü Fatih Çelikel ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ederiz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com