GEYVESPOR

Neredennnnn Nereye..

9 Şubat 2019, Cumartesi, 9:52 | Diğer, Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.147 kez okundu | 0 yorum
NEREDEN NEREYE..Geçtiğimiz sezon çok sevdiğim arkadaşlarım ile aldık Geyvesporumuzu.. Hayata küsmüş, ve kırılmıştı.. Biz Geyve’ye Geyvesporumuza söz verdik.. Sakarya’nın güneyinden ateşi yakacağız ,varmısınız diye? Sağolsunlar, var olsunlar.. İçimizdeki Geyve sevgisini, Geyvespor sevgisini gören herkes sahip çıktı bize.. Kimse kırmadı bizi.. Biz de bize verilen bu değeri boşa harcamayarak,çalıştık, çabaladık, yemedik, yedirmedik… ve Geyvespor’u 2 senede […]

NEREDEN NEREYE..
Geçtiğimiz sezon çok sevdiğim arkadaşlarım ile aldık Geyvesporumuzu..

Hayata küsmüş, ve kırılmıştı..

Biz Geyve’ye Geyvesporumuza söz verdik..

Sakarya’nın güneyinden ateşi yakacağız ,varmısınız diye?

Sağolsunlar, var olsunlar..

İçimizdeki Geyve sevgisini, Geyvespor sevgisini gören herkes sahip çıktı bize..

Kimse kırmadı bizi..

Biz de bize verilen bu değeri boşa harcamayarak,
çalıştık, çabaladık,

yemedik, yedirmedik…

ve Geyvespor’u 2 senede gönüllere kazıttık.

Geçtiğimiz ilk sezonumuzda bize şampiyon olamazsınız dediler..

Ama biz yılmadık..

Güçlü değildik, takımımızda sıkıntılı günler geçirdi.Ama biz Geyvesporun içindeki manevi ruh ile şampiyon olduk..Bu şampiyonluğu belki tarihte bir daha Geyve, Geyvespor görmeyecekti.Yaklaşık 5 bin kişinin önünde bu mutluluk gözyaşlarını Geyve için, Geyvespor için akıttık.

Geldiğimizde kulübümüzün oturacak bir sandalyesi bile yoktu.Bugün Geyvenin merkezinde ağzına kadar dolu Malzeme dolaplarıyla bir Geyvespor ofisimiz var.

Geldiğimizde Geyvespor ismini kimse zikretmiyordu.Bugün artık Geyvespor sevdası tüm ilçeyi sarmış durumda.

Geldiğimizde alt yapı diye bir şey yoktu. Şu anda Beden eğitimi hocamızın sayesinde 150 ye yakın alt yapı öğrencimiz var.

Geldiğimizde Geyvenin gençlerinin Geyvespor ile alakası yoktu.Bugün çarşıda her gördüğümüz genç Geyvespor’u soruyor.

Geyvespor bir kulüp olabilme sıkıntısı yaşıyordu.İki senedir yapılan etkinlikler, Başakşehir gezileri ile artık Geyvespor kabuğuna sığmaz oldu.

Geldiğimizde Geyve stadının içler acısı halini her platformda dillendirdik, söyledik, konuştuk. Bugün artık Geyve’ye yakışır bir stadın yapılması konusunda siyasisinden esnafından gencinden yaşlısından herkes tek dilde konuşuyor.

Bu sene de Süper Amatörde Play off mücadelesi veriyoruz.Güçlü yönetim, güçlü bir ekibimiz var..Bizleri sahipsiz bırakmayın.Kalan maçları da alarak Geyve ilçemizi Play-off ta temsil edelim.

Bunca işi yaparken arkamızda hep Geyveliler durdu.Siz olmazsanız biz bir hiçiz dedik.Başta bir dediğimizi iki etmeyen Geyve Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya olmak üzere tüm Geyveli esnaflarımıza, büyüklerimize iş adamlarımıza şükranlarımı arz ederim.

KISACASI;

Biz işimizi yaparken ortaya gönlümüzü ve yüreğimizi koyduk.

İşini Gönülden yaparsan gönüller kazanırsın.

Bizlerde bu hizmet ve bayrak yarışında Gök kubbede hoş bir seda bırakarak inşallah kazanan gönüllerden olmuşuzdur.

Anahtar Kelimeler: , ,