GEYVESPOR

Mustafa Yavuz, Futbol İl Temsilcisi Yardımcılığına Atandı.

20 Eylül 2018, Perşembe, 1:53 | Futbol, Genel, Haberler | 898 kez okundu | 0 yorum
Mustafa Yavuz, Futbol İl Temsilcisi Yardımcılığına Atandı. Sakarya Futbol İl Temsilciliği yardımcılığına Geyveli Mustafa Yavuz atandı. Uzun zamandır futbolun içinde olan ve geçtiğimiz dönemlerde ASKF yönetiminde bulunan Mustafa Yavuz’un en son Sakarya Futbol İl temsilciliği yardımcısı olarak atanması spor kamuoyunca olumlu karşılandı. Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba’nın girişimleri neticesinde Futbol il temsilcisi yardımcılığına ataması yapılan […]

Mustafa Yavuz, Futbol İl Temsilcisi Yardımcılığına Atandı.

Sakarya Futbol İl Temsilciliği yardımcılığına Geyveli Mustafa Yavuz atandı.

Uzun zamandır futbolun içinde olan ve geçtiğimiz dönemlerde ASKF yönetiminde bulunan Mustafa Yavuz’un en son Sakarya Futbol İl temsilciliği yardımcısı olarak atanması spor kamuoyunca olumlu karşılandı.

Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba’nın girişimleri neticesinde Futbol il temsilcisi yardımcılığına ataması yapılan Mustafa Yavuz görevine başladı.

ASKF başkanı Yaşar Zımba;İl temsilcisi Tezcan Demir’in iş yüküne yardımcı olmak kulüplere daha daha iyi hizmetleri kesintisiz sunmak için Futbol federasyonuna verdiğim öneri kabul edildi. Mustafa Yavuz kardeşimiz artık futbol il temsilcisi yardımcısı. İl temsilcisi Tezcan Demir ile iyi başarılı hizmetleri sunması dileği ile ilimize hayırlı olsun” dedi.

Futbol İl Temsilciliği yardımcılığına atanan Mustafa Yavuz; futbolun içinde olan birisi olarak değerli büyüklerimizin olurlarıyla yabancısı olmadığım bir göreve atandım.Sakarya’da bir yaşam biçimi olan amatör futbolun bir basamak ileriye götürülebilmesi için spor kulüplerimizle, futbolcularımızla, yöneticilerimizle var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz, dedi.

KAYNAK-Geyvemedya.com

Anahtar Kelimeler: , ,