GEYVESPOR

Liderler Buluştu

23 Şubat 2018, Cuma, 10:13 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler, Video Galeri | 1.446 kez okundu | 0 yorum
Liderler Buluştu… Sakarya 1. Amatör Ligi D Gurubu Lideri Geyvespor, Türkiye Süper Ligi Lideri Medipol Başakşehir’in konuğu oldu. Geyvesporlu futbolcuların moral-motivasyonlarının artmasında yardımcı olması amacı ile, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri Denetmeni Geyveli sporcu Meriç Ötün’ ün düzenleyip organize ettiği Başakşehir Futbolcularının antrenmanının izlenmesi ve görüşmeler yapılması programı gerçekleştirildi. Geyvesporlu Futbolcular antrenman öncesinde, Meriç Ötün […]

Liderler Buluştu…

Sakarya 1. Amatör Ligi D Gurubu Lideri Geyvespor, Türkiye Süper Ligi Lideri Medipol Başakşehir’in konuğu oldu.

Geyvesporlu futbolcuların moral-motivasyonlarının artmasında yardımcı olması amacı ile, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri Denetmeni Geyveli sporcu Meriç Ötün’ ün düzenleyip organize ettiği Başakşehir Futbolcularının antrenmanının izlenmesi ve görüşmeler yapılması programı gerçekleştirildi.

Geyvesporlu Futbolcular antrenman öncesinde, Meriç Ötün ve saha görevlileri ile birlikte tesisi gezdi ve verilen bilgileri dikkatle dinledi. Masaj odaları-soyunma odaları ve dua odaları en çok dikkat çeken bölümler oldu.

Maç stadı ve tribünlerin gazisinde Geyvesporlu futbolcuların heyecanları zirve yaptı. “Böyle bir statta ve muhteşem bir seyirci önünde oynamak kim bilir ne heyecanlıdır? ” diye duygularını dile getirdiler.

Antrenman izlenirken, sevdikleri futbolcuların güzel hareketler ve koşuda önlerinden geçerlerken duygular alkışlar ile ifade edildi.

M. Başakşehir Hocası Abdullah AVCI, antrenman arasında Geyvesporluların yanlarına gelerek hoş geldiniz dedi ve konukları ile tek tek tokalaştı.

Geyvespor Hocası Cengiz Reis, Geyve İlçesinin sevilen markası “Osman Usta” tarafından özenle hazırlanan anı pastasını takdim etti. Geyvespor Atkısı da Başakşehirspor Teknik direktörü Abdullah Avcı’ya sunuldu ve keyifle aldığını ifade etti.

Antrenman sonunda soyunma odalarına giden futbolcular, konuklarının yanlarına gelerek tek ek hoş geldiniz dedi ve birlikte anı fotoğrafları çekildi. Geyvesporluların sevdikleri futbolcular ile selfi yaparken veya beraber fotoğraf çektirirken ki mutlulukları görülmeye değerdi.

Dönüş yolunda, İzmit’te yenilen yemekte biraz olsun yorgunlar atıldı.

Geyvespor Hocası Cengiz Reis gezi sonrasında şu açıklamayı yaptı: “Bizlere bu güzel günü yaşatılmasına katkı sağlayan Meriç Ötün’e ve dostumuz Selçuk Güngör’e, Geyve Belediye Başkanımız Murat Kaya’ya, Geyvespor Başkanımız Erdinç Tuna ve Yönetim Kuruluna, Destekleri için Osman Usta’ya ve birlikte olduğumuz futbolcularımıza teşekkür ederim. Moral ve motivasyonumuzu arttırdığı kesin olan bu gezi için herkese teşekkür ederim.”
KAYNAK-Geyvemedya.com