GEYVESPOR

Kaymakam Akbıyık’tan Yavuz’a Ziyaret

20 Kasım 2014, Perşembe, 2:00 | Futbol, Genel, Haberler | 922 kez okundu | 0 yorum
Kaymakam Akbıyık’tan Yavuz’a Ziyaret Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık Geyve Anadolu İmam hatip Lisesinde meydana gelen asansör kazasında yaralanan öğrencileri ziyaret etti. Hastane’de Ziyaret Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavileri süren yaralı öğrenciler Miraç Demir ve Yavuz Eken’i İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Canbal ile birlikte ziyaret eden Kaymakam İdris Akbıyık Öğrenciler ile ailelerine  geçmiş olsun […]

Kaymakam Akbıyık’tan Yavuz’a Ziyaret

Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık Geyve Anadolu İmam hatip Lisesinde meydana gelen asansör kazasında yaralanan öğrencileri ziyaret etti.

Hastane’de Ziyaret

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavileri süren yaralı öğrenciler Miraç Demir ve Yavuz Eken’i İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Canbal ile birlikte ziyaret eden Kaymakam İdris Akbıyık Öğrenciler ile ailelerine  geçmiş olsun dileklerini sundu.

Geçmiş Olsun

Yaralı öğrencilerin durumları hakkında doktorlardan bilgi alan Kaymakam Akbıyık; “Yaşanan elim kazanın başından beri takipçisi olduklarını, olayın adli ve idari yönden soruşturmalarının devam ettiği süreçte, asansör kazasında yaralanan öğrencilerimiz Miraç Demir ve Yavuz Eken’i Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ettik. Her iki Öğrencimizin de geçirdikleri operasyon sonucu çok şükür durumlarının sevindirici olduğunu,  en kısa sürede iyileşmesini ve yeniden okullarına dönmesi arzusunda olduklarını belirten Kaymakam Akbıyık, Öğrencilerimiz ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini ileterek acil şifalar diliyoruz”.  Dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyve-kaymakami-idris-akbiyik-asansör-kazasi-yaralanan-ogrencilere-ziyaret-2-600x450


Anahtar Kelimeler: