GEYVESPOR

İlk Galibiyet Yemeği Yıldız Lokantasından

5 Ekim 2017, Perşembe, 1:47 | Futbol, Genel, Haberler | 957 kez okundu | 0 yorum
İLK GALİBİYET YEMEĞİ YILDIZ LOKANTASINDAN.. Geyvespor’un aldığı Karasuyuvalıderespor galibiyeti sonrası ilk galibiyet yemeği Yıldız Lokantası tarafından verildi. Geyvespor futbol takımı 2017-2018 amatör futbol sezonuna kendi seyircisi önünde çıktığı ilk maçında Karasuyuvalıderespor’u Batuhan’ın attığı şık gol ile 1-0 mağlup ederek iyi bir başlangıç yaptı. Maç sonrası Geyvespor’a galibiyet yemeği ilçemizin değerli esnaflarından Yıldız Lokantası sahibi Murat […]

İLK GALİBİYET YEMEĞİ YILDIZ LOKANTASINDAN..

Geyvespor’un aldığı Karasuyuvalıderespor galibiyeti sonrası ilk galibiyet yemeği Yıldız Lokantası tarafından verildi.

Geyvespor futbol takımı 2017-2018 amatör futbol sezonuna kendi seyircisi önünde çıktığı ilk maçında Karasuyuvalıderespor’u Batuhan’ın attığı şık gol ile 1-0 mağlup ederek iyi bir başlangıç yaptı.

Maç sonrası Geyvespor’a galibiyet yemeği ilçemizin değerli esnaflarından Yıldız Lokantası sahibi Murat Yıldız tarafından verildi.

İşletme sahibi Murat Yıldız, “alınan galibiyetten ötürü Geyvesporumuzu kutluyoruz. Bu takım tüm Geyve’nin takımı. Herkesin elinden geldği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım.Bizde böyle bir şey düşündük ve ilk galibiyet yemeğini vermeyi üstümüze borç bildik. Bundan sonrada Geyvesporumuzun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, “Yıldız Lokantası tarafından verilen yemek sonrası işletme sahibi Murat Yıldız’a teşekkür etti.Başkan Tuna, İlk maçımızda güzel oyunla haklı bir galibiyet aldık. Yıldız Lokantası da takımıza jest yaparak galibiyet yemeği ikramında bulundu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com