GEYVESPOR

İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

29 Ocak 2021, Cuma, 8:56 | Basketbol, Diğer, Futbol, Genel, Haberler, Hentbol, Karate, Voleybol | 958 kez okundu | 0 yorum
Yeni İlçe stadımız ve Belediye Başkanımız Sayın Murat KAYA’nın yerel seçim beyannamesinde yer alan çok amaçlı gençlik merkezi Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr.Mehmet KASAPOĞLU’nun talimatı ile onaylandı.

AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek ve Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçede yapılacak yeni şehir stadı ve altı otopark olarak kullanılabilecek çok amaçlı gençlik merkezi projesinin onaylandığını açıkladı.

Murat Kaya konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı;
“Kurucu ilçe başkanlığını ve halen belediye başkanlığını yapmaktan ve mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum AK Partim ile bir kez daha gurur duydum.

İlçemize; içerisinde tenis kortları, yürüyüş parkurları ve birden fazla ayrıntı barındıran, herkesin ulaşıp spor yapabileceği yeni bir alanda Yeni Şehir Stadı ve yeni çok amaçlı Gençlik Merkezi projelerimiz Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun talimatıyla onaylandı. İlçemize hayırlı olsun.

İlçemize yapılan tüm yatırım ve hizmetlerden dolayı başta #HizmetinLideri, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Hükümetimize ve değerli mensuplarına, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın  Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ayrıca bu iki projede büyük emek sarfeden AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek’e teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, AK Parti iktidarı ile hizmetten hizmete koşmaya, bu millete hizmet etmeye devam edeceğiz”.

Kulüp Başkanmız Burak KARACAOĞLU yaptığı kısa açıklamasında; ”İlçemize kazandırılan tesislerde katkılarından dolayı Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan ATABEK hanımefendiye,desteğini kulübümüzden hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Murat KAYA,AK Parti İlçe Başkanımız Sayın Abdullah ÖZDEMİR’e kulübümüz adına teşekkürlerimizi arz ediyoruz” dedi.