GEYVESPOR

İlçe Esnafı Geyvespor’a Sahip Çıktı

24 Kasım 2017, Cuma, 10:52 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.279 kez okundu | 0 yorum
İlçe Esnafı Geyvespor’a Sahip Çıktı Birinci Amatör D gurubunda namağlup şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor takımına ilçe esnafı sahip çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Çaybaşıfuadiyespor maçı sonrası 4 oyuncu ve teknik direktör ile yolları ayıran Geyvespor takımına bu zor gününde ilçe esnafı sahip çıktı. İlçe esnaflarından, Parıltan İnşaat-Kazım Parıltan, Merkez Taksi Durağı, ve Çavdar Kıraathanesi-Selami Ayna, […]

İlçe Esnafı Geyvespor’a Sahip Çıktı

Birinci Amatör D gurubunda namağlup şampiyonluk mücadelesi veren Geyvespor takımına ilçe esnafı sahip çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Çaybaşıfuadiyespor maçı sonrası 4 oyuncu ve teknik direktör ile yolları ayıran Geyvespor takımına bu zor gününde ilçe esnafı sahip çıktı.

İlçe esnaflarından, Parıltan İnşaat-Kazım Parıltan, Merkez Taksi Durağı, ve Çavdar Kıraathanesi-Selami Ayna, yaptırdıkları pankartlar ile Geyvespor’un yaşadığı zor günlerinde takımlarına sahip çıktılar.

Her takımın kendi içinde böyle sıkıntılı günler geçirebileceğini ifade eden firma sahipleri, Takımdan ayrılan futbolcular sonrası Geyvespor’un gençleri ile çıkacağı bu haftaki maçında desteklemek için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade ettiler.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, bu hafta kendi gençlerimizle onurumuzla mücadele edeceğimiz Sakaryacaddespor maçı öncesi ilçe esnafının bu hareketi bizleri son derece sevindirdi. İlçemizin gençleri ile birlikte spor ve sporcu ahlakını yaşatmak için mücadelemizi sürdürüceğiz.Kendilerine Geyvespor camiası adına teşekkür ve şükranlarımız arz ediyorum, dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , , , ,