GEYVESPOR

Harmanlıkspor 0-0 Geyvespor Umutlar Bir Başka Bahara..

4 Mayıs 2013, Cumartesi, 8:12 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.164 kez okundu | 0 yorum
UMUTLAR BİR SONRAKİ MAÇA!!!!!!!!… GEYVESPOR 0 HARMANLIKSPOR 0 Play-outt’ ta düşme mücadelesi veren Geyvespor, Harmanlıkspor ile berabere kalarak umutlarını bir sonraki haftaya taşıdı. Geyvespor’un ligdeki durumu itibari ile mutlaka kazanma parolası ile çıktığı maçta her iki takımda karşılıklı gol pozisyonlarından yararlanamadığından karşılaşma başladığı gibi bitti. ASKF yönetiminin aldığı karar ile maç saatlerini aynı saatte başlatma […]

UMUTLAR BİR SONRAKİ MAÇA!!!!!!!!…

GEYVESPOR 0 HARMANLIKSPOR 0

Play-outt’ ta düşme mücadelesi veren Geyvespor, Harmanlıkspor ile berabere kalarak umutlarını bir sonraki haftaya taşıdı.

Geyvespor’un ligdeki durumu itibari ile mutlaka kazanma parolası ile çıktığı maçta her iki takımda karşılıklı gol pozisyonlarından yararlanamadığından karşılaşma başladığı gibi bitti.

ASKF yönetiminin aldığı karar ile maç saatlerini aynı saatte başlatma isteği yerinde bir karar olmasına karşılık, oynanan 4 maçında sözde aynı saatte başlayıp fakat aynı saatte bitmesi gerekir iken dakikalarda olsa farklı bitmesi umarım birilerinin dikkatini çekiyordur.

SAHA:Akyazı Atatürk
SAAT:16.00
HAKEMLER:Atilla KARAOĞLAN*** Suat GÜZ*** Mehmet AKINCIIK***

Geyvespor:Coşkun** Adem*** Volkan** Fikret** Engin V** Ercan*** Adem*** Gürkan** (Güven** ) Faruk** (Ugur**) Engin** Gökhan** (Engin Ö.**)

Ant:Ayhan KAVAFOĞLU

Harmanlıkspor:Sefa** Ümit** Murat*** Cüneyt** Gökhan** Zafer*** Samet A** Samet Ş** Fatin** Usame** Şenol** (Okan**)

Ant:Tevfik TETİK

KIRMIZI KART:Fikret Dk.90 Geyvespor
Erdinç TUNA-Geyvemedya.com


Anahtar Kelimeler: , ,