GEYVESPOR

Hanlı Belde spor 1-1 Geyvespor

4 Mayıs 2013, Cumartesi, 6:54 | Foto Galeri, Futbol, Genel, Haberler | 1.236 kez okundu | 0 yorum
HANLI’DAN 1 PUANI ÇIKARDIK… Karşılaşma öncesi her iki takım içinde zor geçeçeği tahmin edilen maçta takımımız Volkan’ın şık ve güzel vuruşu ile 1 puan daha alarak Play-Outt’ta puanını ikiye çıkardı. Karşılaşma öncesi her iki takım içinde zor geçeçeği tahmin edilen maçta takımımız 1 puanı Volkan’ın şık ve güzel vuruşu ile aldı.. Karşılıklı ataklarla başlayan maçta […]

HANLI’DAN 1 PUANI ÇIKARDIK…

Karşılaşma öncesi her iki takım içinde zor geçeçeği tahmin edilen maçta takımımız Volkan’ın şık ve güzel vuruşu ile 1 puan daha alarak Play-Outt’ta puanını ikiye çıkardı.

Karşılaşma öncesi her iki takım içinde zor geçeçeği tahmin edilen maçta takımımız 1 puanı Volkan’ın şık ve güzel vuruşu ile aldı..

Karşılıklı ataklarla başlayan maçta 19. dakikada kazanılan penaltı atışını Gökhanın gole çevirmesi işle hanlı Beldespor 1-0 öne geçti.

39. Dakikada Geyvespor’lu Volkan sol taraftan sol ayağının dışı ile attığı muhteşem şut Hanlı Belde kalecisinin bakışları arasında filelerle buluşarak ilk yarı 1-1 sonuçlandı.

2.yarıya her iki takımda gol atma ile umudu ile çıkmasına rağmen Geyvespor kalecisi Çoşkun kalesinde devleşerek H.Belde ataklarının gol ile sonuçlanmasına izin vermeyerek günün yıldızı oldu.

Zaman zaman oyun içindeki sertleşmeleri maçın orta hakemi zor da olsa kontrol altında tutarak maçı olaysız bir şekilde tamamlandı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Hekemler: A.Kadir DEMİRAĞ** Özgür ÖMEZ ** Fatih ŞAHAN**

Hanlı Beldespor: Ogün* Uğur** Samet** Cihan** Ömer** Çoşkun** Suat** Abdullah** Yunus** Gökhan** Onur**

Antrenör: Çetin ÇAL

Geyvespor: Çoşkun*** Ercan** (Güven**) Adem** Gökhan** Fikret** Engin** Adem** Serdar** Faruk** Engin** ( Ceyhun**) Volkan** ( Gürkan**)

Antrenör:Ahmet POLAT

 


Anahtar Kelimeler: , ,